10 lecie Grzegorza z Głównej !

Niedzielna uroczystość zamknięcia Olimpiady w Pjongczang przywołała mi pewien moment z początku roku a mianowicie urodziny Grzegorza z Głównej, które w tym roku zbiegają się dokładnie z 10- leciem jego działalności na rzecz Niedar i ogólnie pojętej naszej niedariańskiej społeczności.
Trudno jest ten fenomenalny i jakże niepowszechny wolontariat przecenić…. a jeszcze trudniej w kilku zdaniach właściwie docenić i adekwatnie podziękować, bowiem społeczna praca Grzegorza od początku skoncentrowana na sporcie – niejako w rodzinnej sztafecie między pokoleniowej – dość szybko emanowała się na wiele dziedzin naszej niedariańskiej codzienności.
Zawsze podkreślam i po wielokroć już dziękowałem Grzegorzowi za jego wkład w realizację pomysłów generowanych przeze mnie na niedary.pl; bez jego wsparcia, zaangażowania wiele z tych idei pozostałoby w sferze niezrealizowanych zamysłów.
Grzesiu kolejnych dekad w zdrowiu i satysfakcji, która tak bardzo ładuje Twoje witalne akumulatory służąc nam wszystkim, ułatwiając codzienność, nierzadko wyręczając z naszych powinności.
Niezmiennie promiennej postawy na przekór nie zawsze pomyślnemu obrotowi spraw i naturalnemu oporowi materii …
Wszelkiej pomyślności i pomysłowości na kolejne lata i dekady.
W imieniu Zespołu niedary.pl i każdego, kto życzy Ci dobrze a jest ich z pewnością ogromna rzesza:
Jurek z Wesołej
Ps.
Zapytacie co do tych życzeń ma zakończona właśnie Olimpiada… ano sporą dawkę retrospektywnej  symboliki
Otóż w ubiegłym roku na urodziny podarowałem Grzesiowi podbierak na ryby – spójrz do Księgi Niedariańskich Rekordów, jakimż ten podbierak okazał się proroczym giftem.  Jakże szczególnej magicznej mocy nabrał ten prezent, przekładając się na liczne wędkarskie rekordowe sukcesy Grzesia !

W roku Olimpijskim i z okazji 10 – lecia działalności podarowałem naszemu Prezesowi LZS krawat ze specjalnej limitowanej kolekcjonerskiej serii:

Zachowuję  nadzieję iż zawarta w  nim symbolika i swojego rodzaju sportowe przesłanie, poniosą  Grzegorza ku kolejnym sukcesom i wyzwaniom.

 

1 Komentarz

  • Agata Woloszczuk pisze:

    Ja również przesyłam Grzegorzowi najlepsze życzenia i mam nadzieję że dalej będzie kontynuował swoją pozytywną działalność.

Leave a Comment