16 czerwca – sobota ! Rezerwuj termin ! Rusza IV Rajd !

Otrzymałem oficjalne potwierdzenie  ostatecznego terminu !  IV edycja Niedariańskiego  Rajdu Szlakiem  Kurhanów została zaplanowana na 16 czerwca /sobota/ 2018 r.  Prosimy o rezerwację tego terminu ! Komitet Organizacyjny  Zaprasza  tak stałych bywalców Rajdu jak i tych którzy jeszcze w rajdach nie uczestniczyli ! Zapraszamy też chętnych do pomocy w organizacji Rajdu Wolontariuszy – zwracając się szczególnie w stronę nowych mieszkańców Niedar ! Rajd to  jedna z najlepszych okazji aby poznać Sąsiadów nie tylko zza najbliższej miedzy 🙂

Szczegółowy program rajdu właśnie powstaje i w kolejnych wpisach będziemy  o nim informować. Impreza odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Ps.

Zmiana daty stała się faktem acz gwarancji bezdeszczowej pogody nie mamy; jednakowoż  czerwiec z większym prawdopodobieństwem pozwala nam liczyć na lepszą rajdową aurę aniżeli niepoprawny   w tej materii  od dwóch rajdowych  edycji  wrzesień ! Nowa data stwarza dodatkową okazję aby w ten sposób powitać nadchodzące lato a uczniowie  szkół  na leśnych duktach i  w ogniskowej woni biwaku będą mogli już poczuć przedwakacyjny wiatr w żagle 😊 Zapraszamy z dużą dozą optymizmu na udaną imprezę !…tylko Sołtys Agata Woloszczuk wciąż  twierdzi iż będzie to jej ostatni Rajd  w roli organizatora i z tym jakoś trudno się pogodzić;  więc w nadziei iż „kobieta zmienną jest „ i zdecyduje się na kolejną kadencję by z podobnym uśmiechem przeciąć wstęgę  V/tego jubileuszowego rajdu za rok:

zapraszam do częstego odwiedzania naszej strony na której będziemy sukcesywnie publikować wszelkie okołorajdowe wieści.

Leave a Comment