Malowanie świetlicy w Niedarach

Nasza świetlica zaczyna świecić czystością.

Trwają prace nad odnowieniem elewacji naszej świetlicy wiejskiej w Niedarach. Niezbędne materiały zostały dostarczone przez Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni, który zarządza i opiekuje się świetlicą. Natomiast wszelkie prace przygotowawcze, mycie ścian, czyszczenie rynien oraz samo malowanie ścian i cokołów jest wykonywane przez mieszkańców Niedar. Do zrobienia pozostało jeszcze malowanie podbitki, a także wyczyszczenie i zamontowanie tablic informacyjnych na froncie obiektu. Poprawa stanu chodnika wokół obiektu będzie realizowana w lipcu.

Rusztowanie budowlane, niezbędne do prowadzenia prac malarskich, zostało użyczone przez Sebastiana z Kamiennej. Prace przygotowawcze wykonywał także Zenon z Przyjaznej. Główne roboty naprawcze i malarskie wykonuje Czesław z Różanej z pomocą Grzegorza z Różanej, który także koordynuje zadania.

6 komentarzy

 • Alicja z Ptasiej pisze:

  Dzięki zaangażowaniu nowego Sołtysa i Panów do pomocy nasze Niedary pięknieją.

 • Aneta z kamiennej pisze:

  Wszystko ładnie pięknie a czy ktoś z mieszkańców a szczególnie z przedstawicieli wioski zauważył jaki jest piękny teren wykończony wokół placu zabaw ? Obcy ludzie z innych wiosek przyjeżdżają i mówią że jest wykoszone i zadbane . Ale u nas na stronie cisza o tym .Bo to przecież nie robi Grzegorz tylko Marek . A Grzesiu nic nie robił przy świetlicy Jest to smutne a przecież Marek tak się stara . Pozdrawiam

 • Ewa ze Spacerowej pisze:

  Wow, ale zmiany! Super to wygląda! Ileż czasu i wysiłku to wymagało! Czapki z głów! Dziękujemy!!! 🙂

  Anetka, oczywiście że wszyscy widzimy, że koło placu zabaw mamy pięknie wykoszoną trawę! Jak najbardziej doceniamy! 🙂

 • Wiesław pisze:

  Pięknie wygląda zarówno odremontowana świetlica, ścieżka edukacyjna jak i zadbany teren wokół placu! Podziękowania dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili i przyczyniają.

  ps. A to nie jest tak, że za koszenie wioska płaci?

 • Aneta z kamiennej pisze:

  Panie Wiesławie to jest poświęcenie , niżeli zarobek za koszenie . A jak komuś się wydaje ,że to jest za duża kwota to proszę powiedzieć na zebraniu wiejskim i na swoje barki wziąć koszenie placu zabaw za te pieniążki . Chętnie Marek odda . Pozdrawiam

 • Aneta z kamiennej pisze:

  A jak ktoś nie wie to w tych pieniądzach jest sprzątanie placu zabaw , sprzątanie altany i i grabienie kopców po kretach .

Dodaj komentarz