27 maj – nasz Dzień Radnego

W miniony piątek 27 maja obchodziliśmy w Niedarach Dzień Samorządowca, czyli dla nas był to tak naprawdę Dzień Radnego.

Chcieliśmy w ten dzień uhonorować każdą osobę pełniącą tę funkcję, będącą mieszkańcem naszej miejscowości. Na liście honorowej znalazł się każdy uwieczniony w Poczcie Radnych Gminy Zawonia ze wsi Niedary:

poczet.radnych3

W podziękowaniu za ich pracę na rzecz naszej wsi i całej gminy przygotowaliśmy dla wszystkich takie oto dyplomy uznania (na zdjęciach brakuje 2 dyplomów, które zostały już wcześniej przekazane): IMG_3570

A tak ujęte w ozdobne ramki prezentowały się w zbliżeniu:

IMG_3578

I tym razem udało się nam przygotować upominkowe, ozdobne poduszeczki z logo Niedar na przypinkach podarowanych na ten cel przez firmę Państwa Lewandowskich.

IMG_3573

IMG_3577

Podziękowania, swoimi podpisami uwierzytelnili: Wójt Gminy Zawonia – Pani Agnieszka Wersta, Sołtys Wsi Niedary  – Agata WoloszczukRada Sołecka Niedar oraz Zespół www.niedary.pl od początku  patronujący medialnie całej  uroczystości:

IMG_3579

W trzyosobowym składzie, wraz z Krystyną Floryn i Grzegorzem Osyrą mieliśmy zaszczyt osobiście podziękować, wręczyć dyplomy i uścisnąć dłonie naszym wspaniałym Radnym.

Wizyty te miały być niespodzianką, były wiec niezapowiedziane. Przez to nie każdy był przygotowany do uwiecznienia tej chwili okiem aparatu. Ale nie zostaliśmy z niczym… Na szczęście na pamiątkową fotkę zgodziła się zawsze gościnna, ciepła i bardzo serdeczna Pani Zofia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko! 🙂

IMG_3580

Nasze wizyty i podziękowania w formie dyplomów spotykały się z żywymi reakcjami. Było niedowierzanie, radość, wspomnienia, a także chwile zadumy.

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim, nasi drodzy Radni i Radne, za ogromne zaangażowanie i serce włożone w pracę na rzecz naszej społeczności i okolicy. Bardzo dziękujemy, że Wam się chciało!  

I na koniec rzecz bardzo istotna: pomysłodawcą i współwykonawcą całego wydarzenia był nieoceniony Grzesiu z Głównej.

 

Dodaj komentarz