…a Twoim zdaniem która wersja jest najlepsza ?

Przymierzamy się  –  wirtualnie – w którym miejscu na szczytowej ścianie świetlicy umieścić logo Niedar.

Pani Sołtys wstępnie była za  opcją nr 1  – ciekawe czy w obliczu poniższej wizualizacji podtrzyma zdanie 🙂

OPCJA nr 1

Drzwi_110.1

Autorka superexpresowej /dzięki :)/ wizualizacji  wariantów zawieszenia czyli Ewa ze Spacerowej zaproponowała takie umiejscowienie:

OPCJA nr 2

Drzwi_110.3

Ja  byłbym za opcją nr 3  symbolizującą  graficznie wejście  w progi  nominalnego użytkownika świetlicy.

OPCJA nr 3

Drzwi_110.2

a wariant nr 4 nazwałbym wieńczącym i  sugerowałbym  przyszłościowo pod rozwagę  jako miejsce na logo Gminy Zawonia względnie precyzyjniej logo Gminnego Ośrodka Kultury – ustawowego właściciela obiektu:

OPCJA nr 4

Drzwi_110.4

 

Wydruk tablicy z logo w formacie 75 cm x 75 cm nastąpi przy okazji druku tablic kierunkowych z nazwami ulic  więc czasu na podjęcie ostatecznej decyzji mamy jeszcze kilka tygodni – więc gdyby jeszcze ktoś chciał zabrać głos prośba o komentarz.

Jurek z Wesołej

komentarzy 7

 • MarekM pisze:

  Umieszczenie loga jak jest pokazane w opcji nr 3 jest według mnie najodpowiedniejsze gdyż nie będzie narażone na szybkie zniszczenie i będzie częściowo zadaszone.

 • Kamfell pisze:

  Jak dla mnie 3 lub 4

 • J.,A pisze:

  najlepsza wersja nr 2

 • obcy pisze:

  moim zdaniem nr 3 dla bezpieczenstwa tego loga

 • Ewa ze Spacerowej pisze:

  Ja jestem za opcjami 2-4, ponieważ miejsce obok już wiszących tabliczek może przydać się na kolejne “informatory” (z większą ilością tekstu do przeczytania), które powinny być w miarę możliwości na wysokości oczu czytającego. Na końcowy projekt i realizację czeka choćby mapka Szlaku Kurhanów (format ok. A3 lub 2xA3 – w zależności od wysokości kosztów).

 • MateuszW pisze:

  Opcja numer 4, punkt centralny, świetnie rzucający się w oczy, w dodatku także bezpieczna lokalizacja, nie narażona na wszelkiego rodzaju dewastacje.

 • Aneta pisze:

  Ja także jestem za opcją nr 4 .

Leave a Comment