Animacje integracyjne maj 2019.

W minioną sobotę przyświetlicowy plac ponownie opanowały rozradowane niedariańskie dzieci w liczbie…. bardzo mnogiej 😊

Zdawać by się mogło iż są to przygotowania – jedna z wielu prób – jakie się ostatnio odbywają przed Dniem Dziecka. Otóż nie.

Dzięki wyjątkowo bujnie rozkwitającym talentom organizacyjnym i niespożytej energii  Przewodniczącego Rady Sołeckiej – Grzegorza Osyry dzieci miały dodatkową – extra –  okazję do uczestniczenia w kolejnej wersji programu, znanej i lubianej grupy: Animatorki.animki – dla przypomnienia link do konta FB:

https://www.facebook.com/animatorki.animki

Słownik synonimów informuje iż wyrażenie „animacja” ma zaledwie 11 odpowiedników. Grupa animatorów z Zawoni sprawia iż wyraz ten nabiera wielu dodatkowych skojarzeń,

pomysłów,

miejsci…dodatkowych rekwizytów:

Fotki wykorzystane w niniejszej fotorelacji, zawdzięczamy i dziękujemy  jednocześnie za nie- Dorocie z Różanej, która – przypominam – jest również do profesjonalnej dyspozycji w sytuacjach kiedy zachodzi potrzeba wykonania a później przygotowania pamiątkowych  zdjęć z różnych uroczystości rodzinnych, okazji firmowych itp.

Ujęć zostało wykonanych oczywiście więcej – my wybraliśmy te najbardziej charakterystyczne  a reszta trafi na dysk na którym przechowujemy „ręcznie i w odcinkach”  całą KRONIKĘ NIEDAR spisywaną od 21 marca 2015 roku.

Więcej fotek z tego jak się dowiadujemy niewykluczone nie ostatniego w tym roku wydarzenia pod  w/w  linkiem.

Słowowo animacja kojarzy mi się nieodparcie pozytywnie z czasami dzieciństwa oraz  z filmem nomen omen animowanym i jego pierwowzorem filmem poklatkowym. Rzecz polega na ukazywaniu różnych form….. ciekawe jak Dzieci z Niedar zapamiętają sobotnie animacje …. i z czym będą się im one kojarzyły za lat kilka a tym bardziej naście.

Leave a Comment