Baner Kibica-odsłona2

Mimo przedświątecznego nawału pracy,  udało się Ewie wygospodarować czas na to aby przygotować kolejną i to niejedną  wersję ! banneru  kibica:

banner.sportowy.2

 

Na projekcie  pojawiło się logo LZS Niedary. Zwiększyła się objętość miejsca planowanego pod  Kalendarium, gdzie w układzie chronologicznym  podamy przy jakich okazjach puchary zostały zdobyte:

banner.sportowy.3

Efektownym pomysłem autorka wybrnęła z problemu tła  i sportowej siatki – wykorzystując motyw siatki jako tło:

banner.sportowy.5

Moim zdaniem zbliżamy się do ideału a projekty jeden w drugi warty jest już druku. Niestety nie stać nas na normalne w takich sytuacjach próbne wydruki – musimy podejmować arbitralne decyzje do druku “pójdzie” tylko jedna wersja kolorystyczna

banner.sportowy.4

Z mojej strony prośba –  Ewcia – można wstawiać już  /ale …. po świętach :-)/ fotkę drużyny Lawina Niedary i drobna wątpliwość;  czy w tytule kroniki nie powinniśmy dodać słowa wieś: Kronika sportowa wsi Niedary z Gminy Zawonia, kosztem zmniejszenia czcionki oczywista aby całość zmieściła się w jednej linijce.

a do Prezesa LZS Grzegorza Osyry  prośba o dostarczenie:

– fotek pozostałych drużyn CYTRYNKA Niedary i LZS Niedary

-kalendarium – kroniki.

***

Oczywiście jeśli ktoś miałby jakieś dodatkowe pomysły – sugestie – nie tylko przy wielkanocnym stole – bowiem  z projektem jesteśmy umówieni na termin z Sekretarzem Gminy – to bardzo prosimy…. w miarę śpiesznie najpóźniej w tygodniu poświątecznym.

Może ktoś podpowie , który z projektów będzie się najlepiej prezentował pod względem kolorystycznym w oryginale czyli w rozpiętości ok 2 metry i wysokości 1 metra….?

Do mnie przemawia tonacja blu – projekt drugi od góry. Koresponduje z logo Niedar, kolorem strojów sportowych drużyny Edukacja Niedary i wpasowuje nawet   w kolor zatyczek wykończeniowych oprawy banneru…ale czy wersja ostatnia lub pierwsza patrząc od góry,  nie okażą się w oryginale bardziej nomen omen   transparentne ?

 

Leave a Comment