Czeszów na prowadzeniu !!! Drugie Przedmoście !! Trzecie Sokołowsko !

Przed chwilą  oddałem swoich 5 głosów na Czeszów spod emaila niedary@wp.pl

Za chwilę  otrzymamy hasło do następnego konta jakie  założyliśmy dla Zespołu www.niedary.pl w imieniu Zespoły www.euroedukacja.net… i oddamy na Czeszów kolejne 5 głosów.

Wiem, że Przewodniczący Rady Sołeckiej Marek Michałowski, który zachęcał mnie do propagowania akcji pomocy dla Czeszowian –  też oddał swoje 5 głosów na Czeszów.

…a teraz najważniejsze po założeniu swojego konta w systemie można oddawać po 5 głosów dziennie i sprawdzać jednocześnie jak na

Kto odda głos niech się pochwali ! Gramy wspólnie  w drużynie Gminy Zawonia !

W chwili obecnej sytuacja wygląda tak:

Czeszów  1936   + moje 5 głosów – przed chwilą

Przedmoście 1274

Sokołowsko 1077

…a więc Czeszów ma całkiem realne szanse na sukces !!! Pomóżmy im w tym !

Z pozdrowieniami: /-/ Jerzy Lewandowski

***

Przy okazji,  szczególnie gorąco w imieniu Zespołu www.euroedukacja.net.  pozdrawiamy naszych rywali z trzeciego miejsca czyli  Sokołowsko.

Kilka lat temu mieliśmy okazję uczestniczyć w jednej z edycji  wielkiej Ogólnopolskiej Akcji Szkoły dla Ekorozwoju i w merytorycznej  współpracy z Panią Dyrektor mgr inż.  Teresą Leszko z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sokołowsku   wprowadziliśmy na rynek pomocy dydaktycznych – unikalną –  pierwszą wielkoformatową  planszę  dydaktyczną do nauczania  ekologii – nowymi  planszowymi metodami aktywnymi  w graficznym układzie tzw. mind mapping / w dosłownym tłumaczeniu mapy myśli/. Plansza stanowi doskonałe tło a zarazem przyczynek do dyskusji na temat zależności panujących w środowisku, systematyzuje te jego aspekty na które nie mamy wpływu oddzielając od  tych aspektów na których kształtowanie my jako ludzie mamy spory wpływ…

5898

Link do szczegółowego opisu planszy:

http://pomocedydaktyczne.info/index.php?main_page=product_info&cPath=39_82_83&products_id=8963

 

 

 

Dodaj komentarz