Czy mieszkają w Niedarach absolwenci VIII LO z Wrocławia ?

Pytam, bowiem w najbliższa niedzielę. Bez względu na łaskę i niełaskę aury . Odbędzie się u nas na Wesołej spotkanie po latach absolwentów wrocławskiego VIII LO.  Jeszcze 2 miesiące temu nie postawiłbym tego pytania. Wydaje się iż po 27 latach w Niedarach powinienm znać na nie  odpowiedź. Nic bardziej mylnego !   Dopiero wspomniane 2 m-ce temu  okazało się  iż już od 12/tu lat mieszka w Niedarach para absolwentów VIII LO / jeszcze z czasów “trzebnickiej”/ Na dodatek mieszkamy na tej samej ulicy – czyli  Wesołej 🙂 W sobotę Jagoda i Andrzej będą  honorowymi gośćmi na spotkaniu  rocznika 1971 – 1975.

Jeśli więc mieszkają w Niedarach jeszcze inni nie “odkryci” absolwenci “ósemki” –

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! na spotkanie.

Przygotowanych jest masa atrakcji. Kurenda /a skoro jesteś z ósemki to wiesz o czym mowa/  na ten temat – liczy kilka stron maszynopisu !  Z atrakcji dotąd nie widzianych i niesłyszanych  Przewidziany jest podkład muzyczny “live” ! Rekordzista przyjedzie na spotkanie  aż z … Dębicy !

A propos rekordów. Jak na Niedary – Trójka Absolwentów z jednego ogólniaka ? W niewielkiej wszak Społeczności. …  Czy to nie jest liczba którą można by jako zaczyn wpisać do naszej Niedariańskiej Księgi Rekordów ?

 

Dodaj komentarz