Czyżby punkt nowy… niedariańskich imprez masowych ?

Kiedy  w imieniu naszej niedariańskiej  społeczności –   na początku maja –  składałem  Nauczycielom i dzieciom z Zespołu Szkół z Zawoni  podziękowania za to iż w ramach obchodów  „Dnia Ziemi” wysprzątali Szlak Kurhanowy – zaproponowałem  wykonanie wspólnej –  pamiątkowej  fotki z logo Niedar. Szczegóły czytaj tu:

https://niedary.pl/rekord-tak-duzy-ze-az-nie-mozemy-go-zapisac-?/

Póki co wiemy iż fotka powyższa  jest na pewno  niedariańskim  rekordem,  jeśli chodzi o liczbę uczestników,  ale dokładnego wyniku wciąż nie możemy podać,  bowiem   każda z  sześciu  osób, które podjęły się  zliczenia postaci  ….podała inny wynik.  Dokładne ustalenie liczby postaci wciąż  przed nami…. Jeśli ktoś byłby chętny – proszę o info podeślę oryginał fotki z możliwością jej powiększenia.

Tyle  wstępu wracam do IV edycji Rajdu:

Tuż przed rozpoczęciem IV edycji  rajdu zaproponowałem  wszystkim uczestnikom, wykonanie  – powtórzenie –  analogicznego ujęcia. Warunki mieliśmy nieco trudniejsze / porozstawiane namioty, płonące ognisko, ostre słońce. Z konieczności  fotkę trzeba było wykonać niestety  „pod górę”  ale udało się dzięki Ani z Głównej, która  wykonała  to zadanie profesjonalnie i  w iście ekwilibrystyczny sposób – dobrze, że speców od BHP przy tym nie było ?

Szacuję  iż na fotce jest ok 70/ciu postaci. Dokładny wynik podamy kiedy wyjdziemy z deficytów czasowych spowodowanych przygotowaniami do  rajdu. Dla ułatwienia fotkę „rozcięliśmy” na dwa osobne plany – na prawo od logo:

i na lewo od logo:

Wszystkim, którzy swoją obecnością w ten  symboliczny sposób  dowartościowali  godło naszej wsi,   utrwalając tym samym  swoją  obecność na kartach  współczesnej  historii Niedar  – dzięki niechaj będą  ogromne !

 

Dodaj komentarz