Do wygrania wyjazd do Niemiec…. ale konkurencja ogromna

Organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego:  a7bcup, szczegóły dostępne  pod  adresem strony: www.a7bcup.pl zwrócili się do naszej  firmy z prośbą o udział w sponsorowaniu tejże   imprezy.

Tegoroczny budżet na takie cele  już rozplanowaliśmy i…. przekroczyliśmy, do grona sponsorów, więc  nie dołączymy ale turniej jako taki a konkretnie czynny w nim  udział poddajemy pod rozwagę naszym  niedariańskim piłkarzom. Może warto powalczyć, nie tylko ze względu na  jego  rangę,  ale i  na nagrody oraz  możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na szerokim ogólnopolskim forum.

Eliminacje  wrocławskie odbędą się w czerwcu – jest więc czas na decyzje i przestudiowanie regulaminów i warunków uczestnictwa w turnieju – poniżej  garść wstępnych informacji zaczerpniętych ze strony organizatora:

a7bCUP

 

Turniej „a7bcup2016” to Ogólnopolskie święto piłkarskie skierowane do miłośników amatorskiej piłki nożnej. Eliminacje rozegrane zostaną w12 Polskich miastach, a zwycięzcy każdego z nich zmierzą się w finale głównym, który odbędzie się w
Krakowie.
Dla uczestników Turnieju zostało przygotowanych wiele niespodzianek, atrakcji oraz niezapomnianych wspomnień.
Impreza zorganizowana dla młodzieży i dorosłych w wieku 16 – 70 lat Podczas Turnieju setki zespołów rywalizować będzie o miano najlepszej drużyny 6 osobowej w Polsce.
Główną nagrodą w Finale Głównym jest wycieczka dla całego zespołu do jednego z największych parków rozgrywki w
Europie HEIDE PARK, który znajduje   się w Niemczech….

Leave a Comment