Dwie strony…. Niedar i przeprosiny…

Gwałtowna rozbudowa naszej strony w końcówce minionego roku,  sprawiły, iż jej internetowa lokalizacja, oprogramowanie oraz  środowisko techniczne…. nie wytrzymały tego naporu i jak to się mówi w języku informatyków – strona po prostu padła zapętlając się w  jakieś tryby bieżących aktualizacji….. i tym razem podnieść ją było wyjątkowo trudno.

Uczyniliśmy to jednak nie patrząc na niemałe dodatkowe koszty   aby nie zaprzepaścić  ogromnego  dorobku niematerialnego Niedar zgromadzonego w jej wirtualnych zasobach.

Bogatsi o doświadczenia wcześniejszych zdarzeń przenosimy stronę Niedar na nowe  profesjonalne serwery, migrujemy także  z domeną, odtwarzamy niektóre techniczne rozwiązania, które wcześniej się nam “pogubiły” / np. automatyczne powiadamianie o nowych wpisach i komentarzach/.

Obecnie w internecie …… funkcjonują równolegle  dwie z pozoru  bardzo podobne strony Niedar – jedna na której obecnie  jesteś – nasze nowe  docelowe miejsce w wirtualnej przestrzeni a drugą, którą wygaszamy  możesz jeszcze  zobaczyć pod adresem:

http://euroedukacja.nazwa.pl/niedarypl/

Piszę o tym tylko informacyjnie – prosimy na tej “starej”  stronie już nie dokonywać wpisów ani nie wstawiać komentarzy – zostanie ona docelowo “zatopiona”

W tym miejscu serdecznie przepraszamy za wszelkie zawirowania, które mogą dezorientować – potrzebujemy jeszcze ok. 7 – 14 dni aby  całkowicie “wyjść na prostą”

W imieniu Zespołu www.niedary.pl /-/ Jurek z Wesołej

1 Komentarz

Leave a Comment