Dzień Dziecka 2024 w Niedarach

Jak co roku dzieci w Niedarach miały swój specjalny moment, czyli Dzień Dziecka. Rada Sołecka przy współudziale Koła Gospodyń Wiejskich „Ciacha z Niedar” przygotowały naszym milusińskim sporo atrakcji.

Chociaż pogoda bardziej zapowiadała Śmigus Dyngus, a nie klimaty wiosenne, to jednak dzieci miały do wyboru liczne  gry i zabawy w plenerze prowadzone m.in. przez Panią Kasię oraz Artystyczny Pokaz Baniek Mydlanych.

Nie zabrakło także przeróżnych smakołyków. Była kolorowa wata cukrowa, gofry, ciasta, soczki napoje i wiele, wiele innych delicji, które dziewczynki i chłopcy obficie degustowali.

W tym roku, po raz pierwszy, naszym niedariańskim dzieciom, czyli naszym wnuczkom i wnukom, prezenty przygotowało niedariańskie grono seniorów. Nasze emerytki i emeryci własnoręcznie wykonali i wręczyli dzieciom drobne upominki w formie maskotek, w postaci małych kolorowych kotków.

Dzieciaki w naszej małej wiosce praktycznie przez cały rok regularnie dostają kolejne prezenty w postaci gier, zabaw, konkursów, pokazów i także w dniu swojego święta z pewnością się nie nudziły.

Przyłączam się do głosów zadowolonych rodziców i dzieci, którzy serdecznie dziękują i gratują Organizatorom za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie kolejnego wydarzenia plenerowego.

 

Grzegorz Idzikowski

Sołtys wsi Niedary

Dodaj komentarz