Feriada 2019 – Feeria podziękowań.

Na wszystkich fotkach prezentowanych podczas relacji z Karnawałowego Balu co niejeden wymiar miał… zabrakło tylko jednej osoby.  Pisałem już o niej – może wiesz o kogo chodzi ?

Oczywiście mam na myśli autorkę  zdjęć: Dorotę z Różanej.

Również trudno wyłapać na fotkach drugą z organizatorek Balu:  

Kasię ze Słonecznej

Czasami pojawia się Przewodniczący Rady Sołeckiej Grzegorz Osyra pomysłodawca Imprezy  czyli od dziś:

 Animator wszystkich animatorów,  

rzec by można trawestując jego ulubione i wszystkim nam dobrze znane powiedzenie o wszystkich szefach ? 

Trójce w/w należą się extra podziękowania za wyjątkowo udane otwarcie  niedariańskiego  sezonu aktywności i pomysłów różnych !

Przy okazji polecamy profesjonalne usługi Doroty, która para się fotografią i obróbką zdjęć  nie tylko amatorsko….. zatem  może pomóc udokumentować Twój:

Ślub, komunię, rozwód, chrzciny,

grilla z rodziną 18/te – urodziny.

Może jakieś garden party,

tak na poważnie jak i na żarty….

Kiedy –  rymuję powyższy tekst,  Przewodniczący Rady Sołeckiej Grzegorz Osyra,  stawia równolegle  organizacyjną kropkę nad przysłowiowym „i”;  otóż uporządkował  on  całe fotograficzne  archiwum  imprezy w oddzielne foldery i wkrótce trafi   do domów wszystkich uczestników balu,  dzięki czemu każdy z rodziców będzie  mógł skopiować sobie wybrane fotki ze swoimi pociechami „w akcji”.

Profesjonalizm organizacyjny do końca ! Dbałość o szczegóły perfekcyjna.  Oby więcej takich imprez podczas których nie tylko dzieciom pozostają niezapomniane wrażenia i nowe kontakty. Przy okazji  integrują się także niedariańscy rodzice, którzy zabiegani  w codzienności nie zawsze mają  okazję do spotkań i wymiany poglądów na wspólne tematy związane wszak  nie tylko z wychowaniem swoich pociech.

W imieniu Zespołu niedary.pl  serdecznie gratuluję  spektakularnie udanego przedsięwzięcia  Trójce Organizatorów i trzymam kciuki aby naszemu nowemu Przewodniczącemu sił starczyło na całą wszak 5/cio  letnią kadencję ?

Jurek z Wesołej

Jeśli i Ty chcesz się dołączyć do podziękowań – uczyń to w komentarzu do niniejszego wpisu.

Obyśmy mieli jak najwięcej okazji do delektowania się takimi fotkami stanowiącymi idealne podsumowanie udanych imprez.

Ps. Na koncie FB naszej wsi, jest dostępna od kilku dni  fotorelacja zawierająca bardziej obfitą dokumentację fotograficzną z imprezy – zapraszamy do jej przejrzenia

Jeden komentarz

  • Dorota pisze:

    Również i ja ze swojej strony dziękuję Grzegorzowi za możliwość uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, dokumentowanie dziecięcej radości to dla mnie sama przyjemność?
    Wielkie dzięki oczywiście także należą się Jerzemu za tak fantastyczne ubranie w słowa mojej fotorelacji.
    Pozdrawiam serdecznie
    Dorota z Różanej

Dodaj komentarz