GOPS – jakiego  jeszcze nie znacie,  ale już wkrótce….?

Dzisiaj,  w przemiłym towarzystwie Pań z Klubu Seniora w Czeszowie,   w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej- uczestniczyliśmy – w pierwszym spotkaniu  doprecyzowującym  harmonogram  najbliższych działań w programie Senior+

Z racji ogromu tematów. Ta nasza integracja będzie postępować swoim tempem wyznaczonym wspomnianym  harmonogramem, który wkrótce opublikuje Dyrektorka GOPS/u Pani  Marlena Rajn:

W harmonogramie pojawi się  wiele punktów stycznych z naszym „Koncertem życzeń” , który wypracowaliśmy  podczas środowych spotkań NKS/u. Będą wyjazdy, spotkania z tematycznymi  prelegentami, zajęcia kreatywne i wiele innych aktywności. Niektóre z nich już  funkcjonują i mamy okazję aby do nich dołączyć.

Przed nami i to już wkrótce, także  niespodzianki w postaci choćby Integracyjnego Balu Seniora w Czeszowie z profesjonalnym DJ/em, cateringiem,  programem zabawowym i… transportem Niedary-Czeszów Bal -Niedary, co powinno  ucieszyć  zapewne zmotoryzowanych  zwolenników niedariańskiego drinka 😊

Żywiołowość Pani Danusi Krasuckiej /Opiekunki Klubu Seniora w Zawoni z  ramienia GOPS/u/,  jej wiedza i zdobyte  doświadczenia.   W połączeniu z profesjonalizmem Pani Dyrektor Marleny Rajn  pozwalają z ogromem nadziei spoglądać na  naszą integracyjną przyszłość  – ufamy,  docelowo wykraczającą, poza  ramy programu  Senior+

Więcej szczegółów –  już podczas jutrzejszego spotkania NKS/u w naszej Świetlicy na które serdecznie zaprasza Tymczasowy Zarząd Niedariańskiego Klubu Seniora.

Ps.

Przypominamy iż przymiotnik “Niedariański” odnosić należy li tylko do miejsca powstania klubu. Statut Klubu wykracza poza obszar naszej wsi na teren administracyjny Gminy Zawonia.

Słowo ZAPRASZAMY odnosi się więc  do wszystkich Seniorów z GMINY ZAWONIA !

Kto przyjdzie do nas po raz pierwszy – do domu wróci z naszym klubowym znaczkiem !

Jeden komentarz

  • Marlena Rajn - Dyrektor GOPS Zawonia pisze:

    Jest mi niezmiernie miło, że mogę z Państwem współpracować i tworzyć w Gminie Zawonia Klub Seniora. Jestem przekonana, że taki owocny początek wspólnych prac będzie rezultatem realizacji w większości Państwa postulatów z ,,Koncertu życzeń”

Dodaj komentarz