Gratulacje dla Łukasza Kmiecia !

Do tej pory,  to z naszej  strony komercyjnej  www.pomocedydaktyczne.info, przepływały  informacje na blog www.niedary.pl. Nie przypuszczałem, iż kiedykolwiek  może stać się odwrotnie a jednak…. i to przed chwilą.. po raz pierwszy mamy do czynienia z sytuacją zupełnie odwrotną. Otóż w okienku FB, pod linkiem: http://pomocedydaktyczne.info/:

 

PDIprzeczytaliśmy  udostępniony oficjalny  wpis Zespołu Szkół w Zawoni – ogłoszenie wyników elitarnego  naboru do unijnego programu Erazmus.

Na specjalne wakacyjne  twórcze warsztaty  w wielu atrakcyjnych współcześnie dziedzinach życia,  do Austrii  pojedzie wybrana  grupka uczniów szkoły,  pośród których jest także Łukasz Kmieć

Łukaszu Gratulacje od całego  naszego Zespołu ! Może gdy już przejdziesz przez obowiązkowy program  tematyczny  i nastanie czas wyboru,  zdecydujesz się na te, które będą dotyczyć kreatywnego pisania….. i w przyszłości zasilisz nasz Zespół 🙂

Jeszcze raz gratulujemy ! Trzymamy kciuki za udane połączenie wypoczynku ze zdobywaniem wiedzy na poziomie europejskim i w nowoczesnych  rytmach i figurach   breakdance …a nie jak by się pozornie  wydawać mogło, klasyki walca wiedeńskiego.

W imieniu Zespołu /-/ Jerzy Lewandowski

 

Dodaj komentarz