Joga w Niedarach coraz popularniejsza !

W ubiegłym roku podczas wakacyjnej przerwy w GOKiB/ie  zainaugurowana została w Niedarach  Eksperymentalna – plenerowa   wakacyjna sesja Szkoły Jogi Pauliny Skalskiej:

Systematyczna pomocja zajęć sprawiła iż Niedarianie /płci obojga !/ stanowią liczną  jeśli nie najliczniejszą, grupę uprawiających tę  formę ćwiczeń relaksacyjnych …. w naszej gminie. Sic !

Na  zajęciach jogi  z różną częstotliwością pojawiają  się  4 osoby z Wesołej, 3  osoby ze Spacerowej i jedna z Różanej….

 

 

Od najbliższego wtorku Letnia plenerowa szkoła Jogi Pauliny Skalskiej zaprasza  w każdy wtorek lipca i sierpnia  o godzinie 18.30  z własną  karimatą na ul. Różaną 46  Rusza II plenerowa  sesja letniej szkoły.

Na miejscu za ogrodzeniem –  pojemny  parking dla aut  Zapraszamy  szczególnie gorąco te osoby, które znają  jogę tylko z ….widzenia. Symetryzujące ćwiczenia każdy może  wykonywać własnym tempem i ze starannością dostosowaną  do swoich możliwości.

Niezależnie od zajęć  plenerowych w każdy czwartek o tej samej godzinie w czasie wakacji będą się odbywać zajęcia w siedzibie  Gminnego Ośrodka Kultury.

Dopytać o szczegóły można u prowadzącej:

 Na FB koncie Pauliny Skalskiej – Yoga Flow – link kliknij tu> https://www.facebook.com/flow.yogaa/       

Na wypadek  wątpliwej  pogody  lub odwołania zajęć z innych przyczyn, informacje będą podawane także na FB koncie Aleksandry Lewandowskiej w grupie: Joginki link kliknij tu: https://www.facebook.com/groups/1531345796937573/

względnie  w osobnym wpisie na stronie www.niedary.pl

Dodaj komentarz