Kolejna udana impreza  Rodzeństwa Mario !

Ponieważ Rodzeństwo Mario już odwiedzało Niedary odnosząc spektakularne sukcesy – 09 października br. mieliśmy okazję gościć ich ponownie z nowymi pomysłami !

Tym razem  areną konkursowo –  edukacyjno – ruchowych,   zajęć dla niedariańskiej dziatwy,  stała się nasza świetlica w której pojawiła się specjalna instalacja losująco – wskazująco – nagradzająca:

Uczestnicy kolejno  po losowym  przebiciu osłonek odnajdywali  wewnątrz  opisy zadań do wykonania, które pełniły także  rolę fantów – zadań do wykonania. Zadania miały  charakter: ćwiczeń  na orientację,  refleks,

zdarzały się zadania usprawniające,  ruchowe i integrujące   a co podkreślenia warte i widoczne na wielu fotkach w zabawach uczestniczyło – chociaż  biernie także logo naszej wsi !

Niektóre z zadań  wymagały podziału na grupy:

a dodatkowo dla urozmaicenia pojawiały się w nich  różne rekwizyty ułatwiające ich wykonanie:

W punkcie kulminacyjnym następował wybór  dyń z niedariańskich pól i ogrodów

Zabawa z dyniami przeniosła się na specjalnie przygotowany stół, którego scenografię urozmaiciły wzory graficzne  dyniowych ozdób:

Finalny efekt działań plastycznych został zgromadzony i wyeksponowany u “stóp” logo Niedar:

Zabawę zwieńczyło wspólne  zdjęcie , które miało napawać grozą ….  ale wydaje się iż jak zwykle było energetycznie i  wesoło 🙂

Autorem zdjęć – tym razem był   Konrad z Kamiennej dziękujemy !

 

Dodaj komentarz