Lewandowski dziś, jutro- boski a pojutrze ?

W tzw.  Budżecie  Obywatelskim,  Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Dolnośląskiego można uszczknąć aż 30 000 zł na zorganizowanie prawdziwej masowej   piłkarskiej fiesty dla najmłodszych !  Jest to autorski projekt Gminy Zawonia, który w przedsięwzięciu Urzędu  otrzymał indywidualny  kod #25  i rywalizuje o możliwość realizacji z wieloma projektami z terenu całego Dolnego Śląska Jeżeli więc, nie przejdzie nasz projekt,  budżet zagospodarują inne gminy.

Jeśli nie jest ci  obca, dobrze w tym wypadku pojęta  idea lokalnego patriotyzmu,  to jest doskonała okazja aby poświęcić jej chwilę i dołączyć do grona blisko już  pół tysiąca osób które oddały  swój głos w tej sprawie!

Kliknij w poniższy link:

http://aktywny.dolnyslask.pl/index.php/projekt/25-aktywne-lato-z-akademia-pilkarska-free-kids/

 

13178552_230132144023972_5207278146022371931_n Jeśli lokalny patriotyzm do Ciebie nie przemawia  – pomyśl, jako kibic,  że  Lewandowski nie będzie grał wiecznie !  Akademia piłkarska to  szansa aby zaszczepić w  dzieciach bakcyl  piłki  nożnej…  aby nie wykluczone za jakiś czas cieszyć kolejnym talentem piłkarskim …. wywodzącym się z Kocich Gór !

Jurek nomen omen Lewandowski 🙂

Oto  garść  szczegółów o projekcie:

Aktywne Lato z Akademią Piłkarską Free Kids to świetna okazja do upowszechnia i rozwoju kultury fizycznej, sportu i rekreacji oraz zdrowego i aktywnego trybu życia, czym Akademia zajmuje się na co dzień. Na przestrzeni dwóch miesięcy zorganizujemy 3 otwarte turnieje na terenie gminy Zawonia i Trzebnica dla dzieci i młodzieży a także dla rodziców promujące aktywny tryba życia, kształtowanie sprawności ogólnej poprzez upowszechnianie gry w piłkę nożną, a także postawę prozdrowotną polegającą na czynnym wypoczynku. Do udziału w każdym turnieju zostanie zaproszonych 36 drużyn z terenu całego kraju (województwo: dolnośląskie, wielkopolskie i opolskie). Każdy turniej dotyczył będzie innej grupy wiekowej, pierwszy SKRZAT (4-6 lat), drugi ŻAK (7-8 lat), trzeci ORLIK (9-11 lat).

Leave a Comment