Liga Tenisa – Lawina zgłoszeń !

Fani masowego sportu w Niedarach pamiętają drużynę piłkarską o zwracającej swą nietypowością  nazwie  –  Lawina Niedary:

Realia dzisiejszego życia jakże odległe od entuzjazmu tamtych lat, sprawiają iż coraz rzadziej trafiają się nam analogie między dawnymi a nowymi laty…ale nam tu w Niedarach szczęśliwie zdarzają się takie sytuacje !

Zaledwie 2 dni temu ogłaszaliśmy nabór chętnych a już dziś notes Prezesa LZS Niedary Grzegorza Osyry zapełnił się listą  aż 16/ty chętnych do udziału we wiosennym rekreacyjnym rozruchu pod nazwą:

Niedariańska Liga Tenisa stołowego  2019.

Walor integracyjny Ligi !

Cieszy ogromnie fakt iż na 16/tu chętnych – połowa to zawodnicy, którzy w Niedarach się …. nie urodzili …a więc „Napływowi” ? To zupełnie nowa jakość rzec by można nowy trend frekwencyjny odzwierciedlający naturalne zmiany w strukturze naszej społeczności.

Wesoła kontra reszta ulic !

Ok 30% zawodników mieszka przy ulicy Wesołej ! Żałuję w tym miejscu bardzo, iż nie dam rady wziąć udziału w zawodach by wzmocnić hegemonię nieformalnego Teamu z Wesołej, bowiem jako zdefiniowany Fan tej ulicy, ale jednocześnie realista, prorokuję iż o podium zawalczą przedstawiciele z ulic: Słonecznej i Głównej.

Ruszyły typowania:

Czy „Napływowi” w tej nieformalnej sportowej rywalizacji  pokonają „Tu urodzonych” czas pokaże…. ale Turniej choć w swoim założeniu ma charakter indywidualny – od powyższego podtekstu wolnym nie pozostanie.

W Turniejowe szranki czynnie  i nie bez szans na podium; stanie  także Sołtys wsi Niedary Szczepan Gurboda !

Grasz w tenisa – skorzystaj z okazji !

Przypominam iż lista nadal jest otwarta i zapisać  się do turnieju można na dwa sposoby:

Poprzez Prezesa LZS Niedary Grzegorza Osyrę lub on line w komentarzu do niniejszego wpisu – wystarczy podać imię i nazwę ulicy.

Leave a Comment