Liga Tenisa Wiosna – 2019,wręczenie nagród.

Wczoraj oficjalnie zakończyła się kolejna Niedariańska liga Tenisa stołowego  – Wiosna 2019 rozgrywana systemem „każdy z każdym”.

Zwycięzcą – po raz pierwszy w ośmioletniej historii tych rozgrywek –  został zawodnik…. który co prawda mieszka na stałe w Niedarach… ale nie od urodzenia… by nie rzec od niedawna !

Jak już sygnalizowaliśmy wcześniej – sensacja od jakiegoś czasu wisiała w powietrzu …i tak po dość dramatycznej  przegranej – dosłownie o grubość celuloidowej piłeczki –  która stała się udziałem Grzegorza z Głównej …..pozostało już do samego finału !

Pierwsze miejsce , okolicznościowy puchar i medal,  zdobył Jurek ze Słonecznej:

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i to dubeltowo !

Po pierwsze jakże efektownego debiutu przy niedariańskim stole tenisowym a po drugie życzymy najlepszości wszelakiej z okazji urodzin, które wypadają nowemu Mistrzowi Tenisowemu Niedar 2019 akurat 13 marca !…. no i jak tu być przesądnym 😊

Drugie miejsce w rozgrywkach zdobył Grzegorz Osyra – człowiek orkiestra; który w turnieju uczestniczył jako Grzegorz z Głównej. W roli Prezesa LZS Niedary turniej organizował a równolegle w roli Przewodniczącego Rady Sołeckiej równolegle zajmował się i zajmuje przygotowaniami do czerwcowych obchodów Dnia Dziecka w Niedarach:

A oto zdobywcy Turniejowego podium w komplecie z Piotrem z Głównej, który efektownie pnie się po turniejowych drabinkach nie od dziś i nie tylko w turniejach rozgrywanych w naszej wsi:

 

Siedmiu Wspaniałych – turnieju

Poniżej lista siedmiu najlepszych zawodników turnieju:

  1. Jurek ze Słonecznej
  2. Grzegorz z Głównej
  3. Piotr z Głównej
  4. Sebastian z Kamiennej
  5. Krzysztof z Wesołej
  6. Kacper z Wesołej
  7. Dawid z Zawońskiej

Wszystkim uczestnikom ligowych zmagań 2019 – gratulacje In Gremio od Zespołu: www.niedary.pl !


Uroczystość wręczenia pucharów i medali – uwieczniła i fotki  przesłała Ania z Głównej – dziękujemy !

 

Leave a Comment