Logo Niedar na styku kontynentów.

Na prawo Europa na lewo Azja a pośrodku po słynnej cieśninie Bosfor będącej  naturalną granicą pomiędzy naszymi  kontynentami płynie sobie  ….logo Niedar:

Widoczny w tle a łączący kontynenty Most Bosforski oddany  do użytku na 50 lecie powstania Republiki Tureckiej ma długość ponad półtora kilometra a jego jezdnia jest zawieszona na wysokości 64 metrów nad poziomem morza. Mostem tym w obu kierunkach zdarza się że przejeżdża blisko 200 000 pojazdów na dobę. Poniżej  jeszcze widok na słynny meczet Hagia Sophia –  niegdyś  świątynię chrześcijańską zwaną Kościołem Mądrości Bożej. Obiekt uważany za najwspanialsze dzieło ludzkich rąk w zakresie budownictwa z czasów I tysiąclecia  naszej ery:

To już trzecia wizyta ikonki naszej wsi na kontynencie azjatyckim ! Przypomnę logo było już w Izraelu,  Jerozolimie i ZEA czyli Zjednoczonych Emiratach Arabskich nad Zatoką Perską a konkretnie w Dubaju.

W ostatnich dniach dzięki wakacjom  o blisko 1/3 zwiększyła się nam liczba Kandydatów na Turystycznych Ambasadorów Niedar – wydaje się iż drugie okrążenie ziemskiego  globu logo Niedar zaliczy zdecydowanie szybciej niż to pierwsze.

Zbliża się półmetek wakacji – dołącz do grona Ambasadorów Niedar może dzięki Tobie logo rozpocznie trzecie okrążenie ziemskiego globu   

Leave a Comment