Logo Niedar – Informacje ogólne – Jak głosować ?

Logo, to taki graficzny, niepowtarzalny „ PESEL”, oznaczenie swojego miejsca we wszechświecie Internetu …oraz w punktach wyznaczających administracyjną i społeczną tożsamość naszej wsi.The solar system - milky way - astronomy for kids

 

Od dzisiaj przez najbliższy tydzień będziemy mieli okazję wyłonić zwycięski projekt i jego autora/kę , który/a przejdzie do e-historii Niedar jako Twórca pierwszego logo naszej wsi.

Przed nami finałowe głosownie !

Z otrzymanych  25 graficznych projektów logo, jakie do nas dotarły w związku z ogłoszonym konkursem na logo Niedar  – Zespół  www.niedary.pl  w składzie: Ola, Kasia, Ania, Szymon i niżej podpisany wybrał  4 najbardziej charakterystycznie zróżnicowane propozycje, które razem z projektem  logo tymczasowego,   stają  do finałowej otwartej   rozgrywki czyli  I Otwartego,  e-plebiscytu na  Logo Niedar

Każdy z  wybranych projektów zostanie  w ciągu dzisiejszego dnia   opublikowany jako osobny wpis – swojego rodzaju elektroniczna Karta do głosowania.

Przeglądnij  wszystkie pięć – zapoznaj się z  autorskimi komentarzami – opisami   i …głosuj  z poziomu swojego komputera  nie wychodząc z domu.

To pierwsze w historii Niedar, otwarte  elektroniczne głosownie – nie może…. i nie powinno  tu zabraknąć Twojego kliknięcia  🙂

Zapraszamy  do udziału w głosowaniu również   przedstawicieli instytucji, które   współpracują z Niedarami  w przestrzeni publicznej a w szczególności Panią  Wójt Agnieszkę Werstę,  Panie z  GOK/u, Pracowników Urzędu Gminy,   Panią Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Zawoni, Panów Leśniczych….

Aby oddać  ważny głos wystarczy kliknąć w przycisk Lubię,  znajdujący się jak zawsze pod każdym wpisem.  Z jednego komputera zagłosować można  tylko raz – pilnuje tego system.

Jeśli podoba Ci się więcej aniżeli jedno logo – oddaj głos zgodnie ze swoim sumieniem  na dowolną ilość  projektów. Jakiś projekt podoba Ci się szczególnie ?….  przekonaj znajomych aby oddali nań głosy ze swoich komputerów.

Głosowanie potrwa do 14 czerwca 2015 r do godz. 24.00 – zatem czasu na decyzje sporo    – a  my wszyscy będziemy mieli unikalną  możliwość bieżącego  śledzenia  stanu  głosowania –  on line.

Wszystko transparentne i bez ciszy wyborczej …a bądź co bądź głosowanie tajne…  w jakich wspaniałych czasach przyszło nam żyć !?

Przyjemności  z udziału w głosowaniu – niechaj zwycięży najciekawszy projekt !

z pozdrowieniami: /-/ Jurek Lewandowski

1 Komentarz

  • Lutek pisze:

    Podziękowania dla komisji wyborczej za przygotowanie konkursu i elektronicznej metody głosowania. Patent możecie odsprzedać PKW. Może sie przydać w następnych wyborach. Jakoś w Niedarach to idzie lepiej.

    Pozdro Lutek

Leave a Comment