Logo Niedar – teatralne zauroczenia …

W miniony piątek odwiedził nas  w Niedarach  mecenas sztuki –  członek zarządu  Szczecińskiej Fundacji Kultury „West& Art.” – Piotr G Ochman. Zapraszamy na www.fundacjakultury.com  Naszemu gościowi, który w swoim życiu odwiedził poza Antarktydą wszystkie kontynenty świata, bardzo spodobała się akcja promocyjnej: „Podróży z logo Niedar dookoła świata” więc  postanowił  dorzucić do tej unikalnej turystycznej sztafety swoją cegiełkę czyli trasę Szczecin – Niedary  a przy okazji uczynił to w bardzo oryginalny sposób.  Oto Piotr Ochman trafia na listę Honorowych Ambasadorów naszej akcji fotografując się z logo Niedar….  uwiecznionym na  specjalnym nomen omen  „flagowym” kubku, który otrzymał na pamiątkę pobytu w naszej wsi:

Jest to już drugi przypadek w którym logo jest fotografowane z innego nośnika niż zwykła przypinka ! Po raz pierwszy, logo inaczej niż z przypinki, podczas swoich wakacyjnych wojaży,  sfotografowali Kasia i Krzysztof ze Słonecznej – pamiętamy był to ekran smartfona z wyświetlonym logo. Dzisiaj do tej kolekcji dochodzi nam logo z kubka !

Promocja za promocję

Fundacja Piotra Ochmana zajmuje się obecnie promocją sztuki wystawianej na scenie Starej Rzeźni w Szczecinie, pod tytułem: „Wszystko o mężczyznach” – patrz plakat stanowiący tło fotki. Niewykluczone iż spektakl jeszcze w tym roku trafi na deski sceniczne do Wrocławia.

Do grona promotorów tej sztuki dołączył  m.in. znany piłkarz – reprezentant Polski –  zapraszam do kliknięcia w poniższy link:

 https://www.youtube.com/watch?v=wd2O74Hfjbo


https://www.youtube.com/watch?v=wd2O74Hfjbo

Zachęcam także do odnalezienia tego miejsca na naszej wirtualnej  mapie odnotowującej punkty w których logo się pojawiło. Kliknij w przycisk Logo Niedar podróżuje w poziomym menu u góry strony.  Do obejrzenia m.in. fotka,  przepięknie odrestaurowanego budynku po byłej szczecińskiej rzeźni, „by night” który obecnie z takim powodzeniem służy szczecińskiej kulturze…

Leave a Comment