Logo Niedar w Elk Island – Kanada:

W swojej międzykontynentalnej podróży logo Niedar ponownie zostało sfotografowane na kontynencie Ameryki Północnej – w leżącym na terenie Kanady – Parku Narodowym – Elk Island.

Park ten położony jest zaledwie 35 km na wschód od Edmonton – a więc miejsca w którym logo Niedar jest wyjątkowo popularne: Okazja do wykonania kolejnych  fotek nadarzyła się szczególna bowiem  w Astotin Park  odbyło się spotkanie na szczycie aż czwórki Ambasadorów akcji: „Logo Niedar travel the world”. W pikniku udział wzięli: Mariola i Liliana oraz Tadeusz i Andrzej:

Na fotce z logo Liliana /przypomnę urodzona we Wrocławiu/  – żona Andrzeja – lekarza weterynarii Absolwenta Uniwersytetu Przyrodniczego z … Wrocławia  którym zawdzięczamy m.in. fotki z logo Niedar  z nieprawdopodobnie równinnej kanadyjskiej  prowincji Saskatchewan, z najgorętszego miejsca na ziemi czyli pustyni, stolicy światowego hazardu czyli Las Vegas czy z meksykańskiej perły Pacyfiku – Mazatlan. Mnóstwo ciekawych miejsc i wiele tysięcy kilometrów dla naszej akcji. Liliano Andrzeju – szczególne ukłony z Niedar, które mam nadzieję kiedyś odwiedzicie  – zapraszamy ! 

Elk Island  rozciąga się    wzdłuż tzw. Yellowhead highway a znany jest  jako ostoja preriowych bizonów:

Oczywiście spotkać tu można całą gamę zwierząt preriowych takich jak: łosie, wilki, niedźwiedzie, kojoty i całe mnóstwo ptactwa:

Podczas pikniku Team Ambasadorski wpiął w mapę Google aż trzy flagi Niedar – warto wklikać się w tę lokalizację /patrz poziome menu strony/  aby przejrzeć wiele innych ciekawych fotek z tego miejsca.

Ciekawostka:

W 1984 r. na terenie parku przebywał Jan Paweł II, który odwiedzał wówczas prowincję Alberta. Na terenie parku na jednym ze szlaków  zachowała się ławeczka na której papież odpoczywał.

Dodaj komentarz