Logo Niedar w Calgary:

W mieście zimowych  igrzysk olimpijskich jesteśmy po raz pierwszy. Wg dziennika Forbes, Calgary to…. najczystsze miasto świata …. ze wszech obecnym powiewem  Dzikiego Zachodu:

Nowoczesna architektura tego leżącego u podnóża Gór Skalistych miasta to wiele ciekawych miejsc do których logo jeszcze może trafić:

Dzisiaj znajdujemy się na  wysokości 1084 m n.p.m. bowiem na takiej wysokości położony  jest w Calgary  port lotniczy… W jednej z hal odlotów trafiamy na ciekawą scenografię: Ikonka Niedar startowała w bagażach naszych Ambasadorów z wielu lotnisk na wszystkich kontynentach. W przedstartowym zamieszaniu nie zawsze udaje się  wykonać „lotniskowe” ujęcie. Tym razem,  Duet Mariola i Tadeusz z Edmonton  nie zapomniał i dzięki nim w naszej kronice podróży logo nomen omen  „wylądowała” fotka wykonana właśnie  na …lotnisku w Calgary:

Tutejsze lotnisko  to jeden z największych portów lotniczych w Kanadzie –   obsługujący  w czasach przedcovidowych powyżej 12 mln pasażerów ! Marioli i Tadeuszowi dziękujemy i życzymy jeszcze wielu, wielu startów w różne ciekawe miejsca na świecie, które będziemy przybliżać naszym czytelnikom.

/-/DTR Team

Dodaj komentarz