Logo Niedar w Malibu: Zuma Beach.

Dzięki Jackowi z Wrocławia, który niedawno powiększył grono Ambasadorów akcji:  „Logo Niedar Travel the word”.  Mamy okazję przenieść się z Las Vegas do  Malibu.  To istna mekka światowego schow biznesu. W żadnym innym miejscu na świecie nie znajdziesz porównywalnej liczby  /zwykle letnich/ rezydencji znanych ludzi co tutaj ! Wybrzeże Malibu to kilka naturalnie oddzielonych plaż.  Na przestrzeni ponad 40 km.  Jacek zaprosił nas na  jedną z największych i najpopularniejszych:  Zuma Beach. To właśnie tutaj od 1989 r. przez kolejnych 12 lat kręcono jeden z najsłynniejszych plażowych seriali. Poznajesz:

Aktorzy „Słonecznego Patrolu” na tle swojej jakże charakterystycznej drewnianej budki. Poniżej w tle ta sama kultowa  budowla, która stanawiła scenografię każdego odcinka:

Zuma Beach to czysta woda, idealne warunki do surfowania. Miejscami jednak  niebezpieczna ze względu na liczne prądy wsteczne. Plaża ze względu na swoją rozległość.  Przylegającą do niej autostradę z licznymi parkingami, Stanowi miejsce ewakuacyjne dla okolicznej ludności na wypadek klęsk żywiołowych, które często nawiedzają tę część Kaliforni. Znajdują się tu nawet  wydzielone lądowiska dla helikopterów. Plenery Zuma Beach stanowiły scenografię wielu filmów fabularnych np. Planeta Małp czy Niemoralna propozycja.

Co roku odbywa się tu Nautica Triatlon  w którym w roli gwiazd,  pojawia się wiele osobistości znanych z dużego ekranu oraz gwiazd sportu. Ostatnio bawili tu: David Duchovny, Carl Lewis, Jennifer Lopez  czy Matthew McConaughey.

Dodaj komentarz