Logo Niedar na Wawelu – dołącz do turystycznej zabawy !

Czasami człowiek powinien wyrwać się  nawet  z najcudowniejszego miejsca na ziemi… między innymi także  dlatego,  by się upewnić iż takowym jest ono w istocie 🙂

Dodatkową zachętą do wyjazdów,  staje się  fakt iż mamy w naszym Zespole  specjalistów od wynajdywania okazji  taniego podróżowania,  więc kiedy trafiła się okazja by  wykupić bilety  do Krakowa  za 2  zł /tam i z powrotem/  w piętrowym luksusowym   klimatyzowanym autobusie z  antisolowymi szybami,  wygodami i oczywiście  Wi-Fi, – bez wahania wnieśliśmy opłatę  rezerwacyjną w wysokości …..kolejnej złotówki  …i    na trzy dni zaokrętowaliśmy się  w… mieście królów.

Wybór miejsca to oczywiście  nie tylko kwestia niewiarygodnie  atrakcyjnej,  ceny ale także pragmatyzm związany z  realizowanym  zawodowo  projektem  – chęć spotkania się z żywą  historią Polski….która /czego dowiodę w kolejnych wpisach/ przełoży się w konsekwencji  nawet   na współczesną  historię Niedar.

Standardem turystycznym w naszym Zespole,  staje się fakt iż nie opuszczamy wsi …bez przypinki z logo Niedar aby  być może kiedyś w przyszłości stworzyć  mapę Polski, Europy… Świata zaznaczając miejsca… w których  to  logo Niedar bywało….symbolizując jednocześnie miejsce naszego powrotu.

Poniżej pamiątkowa fotka z  logo Niedar w historycznym  sercu Miasta Królów  czyli  na Wawelu. W tle Katedra Wawelska z charakterystyczną złotą  kopułą  Kaplicy Zygmuntowskiej:

Ogólnie w Krakowie – wśród turystów dominują grupy anglo,  włosko i hiszpańskojęzyczne a także  liczne grupy i grupki turystów z …..Azji.  Dziwić może znikoma liczba turystów z Niemiec. Poruszając się w centrum Krakowa bywa, że usłyszysz  któryś  z w/w języków częściej aniżeli język polski sic !

….

a wracając do  naszej turystycznej zabawy:

Jeśli nie masz przypinki z logo Niedar a w najbliższym czasie ruszasz gdzieś  w Polskę, Europę czy może jeszcze dalej i gotowy/a jesteś/jesteście wykonać  fotkę logo na tle jakiegoś  innego niż Niedary miejsca na ziemi  – koniecznie daj znać – serdecznie  zapraszamy  chętnych pragnących zostać Turystycznymi Ambasadorami Niedar 🙂

Dodaj komentarz