Logo w Stolicy– wciąż zapraszamy chętnych !

Do grona Turystycznych Ambasadorów Niedar, dołączyli ostatnio Grzegorz oraz Jan – obydwaj z Głównej. Fakt ten cieszy niepomiernie, tym bardziej iż póki co w tym kilkunasto już osobowym Zespole Pasjonatów, dominują uczestnicy akcji spoza Niedar a są nawet  i tacy, którzy….. nigdy w Niedarach nie byli, ale polubili nas, naszą stronę i wożą ze sobą po świecie w bagażach godło naszej małej ojczyzny, dorzucając kolejne kilometry  w symbolicznej podróży  ikonki  Niedar dookoła świata. Chociaż zależy nam na jak największej ilości –  łącznie –  przejechanych kilometrów  na wirtualnym liczniku, to ubolewamy iż dramatycznie mało mamy fotek z podróży logo po….. Polsce i najbliższych  i bardzo bliskich Niedarom  okolicach…

Oto logo dotarło w końcu do stolicy naszej dużej Ojczyzny, której zwiedzanie zaczynamy od dwóch najbardziej charakterystycznych widoków. Pałac kultury i Nauki budzące dziś  tyle kontrowersji i emocji politycznych serce Warszawy. Kto wie może  ta efektowana fotka  za jakiś czas  nabierze szczególnego wymiaru ?


Pomnik Chopina w warszawskich łazienkach zniszczony doszczętnie przez Niemców podczas II wojny światowej i z pietyzmem odbudowany z ocalałej dokumentacji:

poniżej fotka tablicy informacyjnej:

 

Leave a Comment