Magia “siódemki” – Niedziela 7 maja 2017 godz. 17/ta! Błyskawiczny turniej tenisa dla 7/ki Gimnazjalistów !

Jeszcze nie zostały wręczone nagrody dla laureatów I Niedariańskiego Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi a już  mamy – tym razem z inicjatywy Prezesa LZS Niedary – Grzegorza Osyry – kolejny – tym razem błyskawiczny – jednodniowy turniej dla  Gimnazjalistów !

Do udziału w turnieju o trzy “podiumowe”  puchary: Mistrz Gimnazjalista Niedar 2017 zgłosiło się -…a jakże – 7/miu  słownie  siedmiu uczestników !

Spójrzcie cóż za  niesamowite nagromadzenie siódemek !  

Należy nadmienić iż finałową parę dotychczasowych gimnazjalnych Mistrzów, którzy w tym roku zostaną naturalnie zdetronizowani  stanowią: Majka i Alan z Wesołej.

Ich pojedynek  przeszedł do historii jako najciekawszy a zwyciężyła Majka  i ona do dziś jeszcze dzierży oficjalny prymat w tej kategorii !

Ciekawostką tegorocznej edycji turnieju jest fakt, iż Prezes LZS i niektórzy kibice wieszczą iż finał turnieju  rozegra się w parze Kacper z Wesołej /brat Majki/ z Sandra z Wesołej /siostra Alana/ a więc może dojść do między rodzinnego rewanżu…..ciekawe czy Sandra weźmie rewanż za Brata czy może Kacper podtrzyma tradycje wyznaczoną  przez Majkę….a może okaże się iż finalistów należy szukać na ulicy Spacerowej – tak licznie wszak  reprezentowanej ?

Zapowiada się ciekawa rozgrywka, której dopełnieniem byłaby …siódemka kibiców dopingująca siedmiu zawodników o 17/tej,  7 maja – 2017/tego roku !!!

Zapraszam w imieniu organizatora !

Nagrody:

Dla zwycięskiej trójki przewidziane są trzy imienne puchary oraz trzy nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe medale uczestników.

Rozgrywki odbędą się w systemie pucharowym. Zawodnicy i zawodniczki startują w dwóch rozlosowanych grupach eliminacyjnych:

GRUPA A

Weronika ze Spacerowej

Mateusz ze Spacerowej

Dawid z Zawońskiej

GRUPA B

Kacper z Wesołej

Magda ze Spacerowej

Sandra z Wesołej

Kamila ze Spacerowej


 

 

Leave a Comment