Może ktoś pomoże…?

Aparat   któremu Niedary zawdzięczają jakże już ogromną   dokumentację  fotograficzną  ostatnich lat, niestety  rozsypał się  nam a ściślej  rozprogramował – wydając ostatnie tchnienie w ojczystym języku …. Na ekranie pojawiły się tajemnicze  chińskie napisy, karta nie jest czytana,  menu się nie wyświetla informując po angielsku  że jest błąd karty a ta jednak  działa w innym aparacie …..

Aparat ten odkupiłem kiedyś od starszego syna i w wieczne użytkowanie w celu bieżącego  dokumentowania  niedariańskiej historii  przekazałem Grzegorzowi z Głównej, dzięki któremu wiele przełomowych momentów jakie towarzyszyły nam od kilku ostatnich lat zostało na trwale uwiecznionych w e-kronice Niedar.

Ten aparacik ze śrubką jak go sobie nazywaliśmy.  bez wątpienia przyczynił się do tego iż dzierżymy laur najlepszej wiejskiej witryny internetowej w Polsce !

Jakoś sobie radzimy ale nie jest to za komfortowa sytuacja kiedy musimy wypożyczać firmowy aparat – na co dzień potrzebny nam w pracy.

Stąd  gorący apel prośba:

Może masz  jakiś sprawny nieużywany aparat  cyfrowy i możesz go przekazać Grzesiowi, aby mógł on kontynuować swoją misję… ?

Jeśli niniejszy apel pozostanie bez echa – wstawię do projekty Funduszu Sołeckiego na 2019 roku zakup nowego aparatu a niniejszy wpis niechaj będzie jego in spe  uzasadnieniem.

Leave a Comment