Najlepsi z Najlepszych czyli ranking Niedariańskich Mistrzów

Dla przypomnienia: Mamy 72 puchary  zdobyte przez Niedariańskich  Mistrzów Sportu w dyscyplinach drużynowych i…. dokładnie tyle samo trofeów,  znajduje się w domach  naszych sportowców ! Idealna niedariańska równowaga !

Zbliżamy się do finału toczącego się pod kilku tygodni rankingu.

Oto Mistrzowie  stanęli do wirtualnej rywalizacji o Mistrzowskie Pasy wiosna 2016.

Wyłaniamy Najlepszych z Najlepszych !

W oparciu o tabelę punktową przygotowaną przez Prezesa LZS Grzegorza Osyrę,   która uwzględnia tylko indywidualne osiągnięcia naszych Sportowców przyznane  zostały im punkty skorelowane z rangą  zawodów.  Im ranga wyższa tym punktów więcej.

Do rywalizacji stanęło aż  19/cioro zdobywców pucharów i okolicznościowych  statuetek

11/tu –  Niedariańskich Mistrzów

7/em –  Niedariańskich Mistrzyń

Nie braliśmy pod uwagę miejsc poza podium zwycięzców,  które zwykle nagradzane sa dyplomami – tych ostatnich w kolekcji pewnikiem znalazłoby się  grubo ponad setka ! Nie braliśmy pod uwagę  udziału Mistrzów  w rozgrywkach drużynowych,  albowiem  pragmatyzm amatorskiego sportu sprawia, iż niejednokrotnie podczas trwających dłuższy czas rozgrywek skład drużyn ulega  naturalnym zmianom kadrowym.

Dzięki temu,  iż w tym projekcie   nasz zespół zasiliła Ania z ulicy Głównej,  możemy   już teraz a więc jeszcze  przedświątecznie zamknąć  listę i ją oficjalnie opublikować:

Oto lista rankingowa naszych Niedariańskich Mistrzyń – zdobywczyń największej liczby pucharów:

Ind_Mistrzynie_Niedar_2016_03_26_ud

a pod poniższym linkiem prezentujemy Indywidualnych pucharowych  Niedariańskich Mistrzów Sportu:

Ind_Mistrzowie_Niedar_2016_03_26_ud

Tuż po Świętach zbierzemy się w większym gronie i w oparciu o powyższą tabelę zmodyfikujemy wstępnie przyjęte  zasady nadania Pasów Mistrzowskich, których już teraz wiadomo,  będzie dużo  więcej aniżeli wcześniej zakładaliśmy 🙂

Wesołych Świąt Wszystkim Niedariańskim Mistrzom Sportu !

komentarze 2

 • Damian pisze:

  Chciałbym zwrócić uwagę że te dwa zestawienia są takie same. W obydwóch są dziewczyny. Proszę o naprawę tego!!!

  • niedary@gmail.com pisze:

   Witaj Damianie,
   Pliki już odpowiednio przestawiliśmy aby otwierały się “w pierwszym rzucie” w tytułowych opcjach. Nie mniej jednak, zerknij proszę na sam dół tabeli w otwartym oknie dowolnego z nich, w dalszym ciągu znajdują się zakładki dwóch osobnych arkuszy: Mistrzynie i Mistrzowie i z tego odniesienia można się doklikać do każdej tabeli z osobna bez względu na tytuł i bez względu na to z którego pliku się korzysta. Pliki per saldo nadal pozostały więc takie same. Dziękujemy bardzo za “Sokole oko” i jesteśmy wdzięczni za czuwanie nad naszymi poczynaniami, bowiem pragniemy aby Kronika Niedar była maksymalnie bezbłędna i wiarygodna nawet w niuansach. Z pozdrowieniami: Jurek z Wesołej

Leave a Comment