Niedariański Kalendarz 2023-premiera.

W miniony czwartek. Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta.  Przywiozła  do Niedar ogromne pudło wypełnione nakładem I/.go Niedariańskiego Kalendarza na rok 2033. Swoją uroczystą  prapremierę.  Miał zatem kalendarz w świetlicy.   Podczas nadzwyczajnego spotkania Niedariańskiego Klubu Seniora, które odbyło się  z udziałem również  Dyrektorki Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Marleny Rajn. Nawiasem,  do tego spotkania będziemy jeszcze  nie raz wracać.

Od wczoraj, w Niedarach  ruszyła dystrybucja tego unikalnego wydawnictwa… .  Dzisiaj:  Alicja Durawa – Skarbnik Niedariańskiego Klubu Seniora wraz Przewodniczącym Rady Sołeckiej Grzegorzem Osyrą dotarli na ulicę Wesołą i Zawońską:

Alicja  prezentuje styczniową  stronę kalendarza,  poświęconą powstaniu, ewolucji  i metamorfozom Logo Niedar,  a także przykładami wykorzystania naszego jak już  się  mawia godła – w przeróżnych przejawach  niedariańskiej codzienności. Grzegorz prezentuje grudzień.  Miesiąc poświęcony międzynarodowej akcji Logo Niedar Travel The World.

Chwila wspomnień

Początkowo zakładaliśmy iż kalendarz będzie miał docelowy format A4. Przyjmowaliśmy założenie iż z okazji Seniorady.  Kalendarz będzie prezentem dla tylko dla Seniorów. Po obejrzeniu plików przygotowanych do drukarni.   Pani Wójt zdecydowała, nie tylko zwiększeniu do A3 formatu wydawnictwa ale także o podniesieniu nakładu – tak aby kalendarz trafił do każdego domu w Niedarach ale także do tych dzięki którym tak okazale i kolorowo  się on prezentuje

Jeden komentarz

Dodaj komentarz