NKS – mamy swój „kawałek podłogi” !

No może jeszcze nie podłogi ale za to 100% powierzchni  pawlacza, który właśnie pojawił się  w naszej świetlicy 😊

Jak pamiętamy Niedariański Klub Seniora startował  w swoje klubowe życie z… dwoma torbami  w których nosiliśmy  to co pozostało po V/tej Senioradzie:

oraz podarunki  od Wójt Gminy Zawonia: Agnieszki Wersty /szachy, warcaby, karty, gry planszowe, gifty Klubu Seniora….itp/:

 Od dziś, nie wadząc innym użytkownikom świetlicy,  będziemy mogli w pawlaczu złożyć wszystkie zgromadzone do tej pory dobra klubowe…. a na drzwiach przytwierdzić logo NKS/u Uwaga! Logo NKS/u póki co  nałożone zostało wirtualnie.

Jeszcze fotka z ostatniego etapu prac, ukazująca możliwości nowej przestrzeni jaką zyskaliśmy zagospodarowując miejsce pod sufitem łącznika Sali z kuchnią.

Miejsce z którego mogliśmy pozyskać  darmowe płyty meblowe – wskazała nam Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta. Dziękujemy !  Działamy tu wspólnie i  eko bowiem płytom tym pochodzącym z odzysku – daliśmy  drugie życie !

Listwy konstrukcyjne wystrugał Jan z Przyjaznej.  Szkielet pawlacza  powstał  w warsztacie i wg. projektu  Grzegorza Idzikowskiego – Z/cy Przewodniczącej Tymczasowego Zarządu Niedariańskiego Klubu Seniora, Następnie Grzegorz przy pomocy Jana, już w świetlicy przeprowadzili montaż, zakończony takim efektownym wykończeniem frontu, że wydaje się jakby pawlacz był w tym miejscu od dawna.

Grzegorzowi i Janowi należą się zasłużone  brawa, które mogą wybrzmieć  także w postaci komentarzy pod  niniejszym wpisem …. a może w formie  konkretnych indywidualnych zamówień  na podobne konstrukcje w domach  Czytelników naszej strony ?

 

4 komentarze

Dodaj komentarz