Nowe tabliczki na płoty – projekty w wersji elektronicznej gotowe !

Wygląda na to,  iż więcej chętnych już  nie będzie… i w tym tygodniu ostatecznie zakończymy przyjmowanie zgłoszeń.

W przestrzeni publicznej Niedar pojawi się zatem  jeszcze dodatkowych dziesięć tabliczek na płoty i budynki z numerami posesji oraz nazwami /przypominam nieoficjalnymi :-)/ niedariańskich ulic. Jednocześnie kilka tabliczek z pierwszej transzy zamówieniowej – nie zostało do tej pory wywieszonych – zatem zapowiada się kolorowy finał lata 🙂

Będzie nawet – na specjalne życzenie –  jedna tabliczka z numerem działki.

Oto zbiorcza fotka wykonanych w miniony weekend nowych projektów:

Tabliczki-10_dodruk

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi chciałby jeszcze  zmienić  – to mamy na to ostatnie 5 dni

Przy okazji  powyższego projektu, doszlifowane zostały projekty tabliczek na uroczystości /najbliższa to Gminny konkurs na wieniec dożynkowy/ oraz projekt dużego logo na świetlicę, ale o tym już w osobnych wpisach..

Wszystkie te prace muszą iść  do druku w jednej transzy zamówieniowej –  musimy jeszcze  skończyć tabliczki kierunkowe – a tu sprawa nie jest wcale  taka prosta a już na pewno musi jeszcze  trochę potrwać.

Szacujemy iż uda się to wszystko zamknąć graficznie może w tym tygodniu albowiem przełożony został termin złożenia ankiety konkursowej w turnieju Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, któremu to konkursowi podporządkowaliśmy ostatnie dwa miesiące naszych działań.

                                           Synoptycy straszą końcem lata…. więc  na rozweselenie w okienku FB,  pokemonowy żarcik  –  międzypokoleniowy:

Jurek z Wesołej

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz