Pierwszy szkic do  nowej mapy Niedar:

Wkrótce w naszym niedariańskim kalendarzu.  Pojawi się strona kwietniowa.  Sygnowna dotychczasowymi  szkicami,  mapami Niedar i najbliższych okolic.  Powstały one w okresie  funkcjonowania nieformalnych nazw ulic:

Wprowadzenie nowych  urzędowych nazw ulic. Sprawia, iż sporo zmieni się na mapie Niedar. Za nim jednak do tego dojdzie musi powstać szkic.  I tak jak przed laty, kiedy   pierwszy szkic wykonała Ola z Wesołej R.I.P. Na podstawie tego szkicu powstała pierwsza nasza niedariańska mapa autorstwa: Ewy ze Spacerowej.

Podobnie teraz pojawienie się nowych urzędowych nazw ulic wygenerowało potrzebę stworzenia szkicu sytuacyjnego. Szkic wykonał:

Sołtys wsi Niedary Grzegorz Idzikowski:

Póki co, szkic będzie naszym przewodnikiem po ulicach Niedar. Zastąpi  on więc dotychczasową mapę, którą profesjonalnie przygotowała przed laty Ewa ze Spacerowej.    

2 komentarze

  • Barbara pisze:

    Grzesiu, dziękujemy! bardzo czytelna mapka, z pewnością przyda się niejednokrotnie 🙂

  • Grzegorz Idzikowski Sołtys sołectwa Niedary pisze:

    Dziękuję za pozytywne opinie nt. pierwszej wersji nowej mapki. Moim zamiarem było naszkicowanie na bieżąco mapki (z pewnymi niedoskonałościami), aby mieszkańcy jak najszybciej mieli informacje o nowych nazwach ulic, które przecież znają od lat.

Dodaj komentarz