Powiększamy, stylizujemy, opisujemy i czekamy na pomysły…

Jak już wcześniej pisałem nasze niedariańskie  logo przechodzi  cykl  specjalistycznych  liftingów  graficznych. Przygotowujemy źródłowy plik, w ten sposób aby można z niego uniwersalnie wydrukować zarówno jego wersję np. pocztówkową, czy większą plakatową czy nawet wielkoformatową banerową. Czynimy to pod kątem przygotowania pliku aby można z niego wydrukować wielkie logo na świetlicę / patrz Fundusz Sołecki 2016/  czy np. na ogromnej  wjazdowej tablicy informacyjnej.

Poniżej próbny wydruk kolorystyczny – logo w  skromnym jeszcze ale dotychczas największym formacie A4 –  oprawione w zielone ramki.

Prawda, że prezentuje się coraz ciekawiej…. tu akurat obok nomen omen gdańskiej /używanej niestety sporadycznie/ kociej budki / vide otwór z prawej strony/ zaaranżowanej nietypowo  bo  nad obudową  starej kamiennej  studni –  odtworzonej z zachowaniem oryginalnego koła korbowego….a więc logo na tle kawałka historii Niedar.

P1100394

 

Pracujemy jeszcze nad napisem wokół – prawdopodobnie będzie zmniejszony a jego obecna zamarkowana  treść:

Przypinka_logo_handlowe

 

pewnikiem będzie ewoluować  by  dostosowywać ją  do okoliczności użycia logo – jest na ten temat kilka pomysłów – np. przypinka z napisem: Gość Specjalny, czy bardziej oficjalnie Gość Honorowy  a może światowo i  po prostu:  I – tu serdeuszko – Niedary… ?

Jeśli i Ty masz jakieś uwagi podpowiedzi- sugestie na temat możliwych formatów i użycia logo – koniecznie daj nam znać.

z pozdrowieniami Jurek z Wesołej.

Jeden komentarz

  • Ewa ze Spacerowej pisze:

    Tak jak czytam ten napis wokół logo, to nasuwa mi się mała modyfikacja, może będzie bardziej uniwersalna, a może z czasem wypracujemy jakieś stałe niedariańskie motto/hasło: “Niedary z Kocich Gór – w zgodzie z naturą i dla pokoleń”. 🙂

Dodaj komentarz