Praca w Niedarach – od zaraz !

Firma PHU Lewandowski na okres: …. od zaraz –  do końca stycznia 2019, poszukuje   doraźnie na umowę zlecenie dwóch osób:

Kobiety

Lekkie prace polegające na rozpakowywaniu paczek, sprawdzaniu ich zawartości,  konfekcjonowaniu drobnych detali i zestawów, składaniu podzespołów, kompletowanie kolekcji  i detali oraz ich pakowanie do  paczek kurierskich, prace porządkowe

Godziny pracy: 8 – 14 raczej  bez sobót i niedziel

W przypadku utrzymania się koniunktury,  możliwa jest kontynuacja współpracy

Miejsce pracy: Firma PHU Lewandowski   Niedary; ul Wesoła 35

Wynagrodzenie 15.00 zł/h netto z możliwością zwiększenia dochodów  przy wydzielonych  pracach akordowych do ok 25 zł/h netto.

Informacje tel. 606 600 824

Mężczyzny:

Prace  manualne polegające na rozpakowywaniu większych  dostaw w tym paletowych,  prace montażowe wymagające obsługi podstawowych elektronarzędzi,  konfekcjonowanie zestawów,  otwieranie i sprawdzanie zawartości dostaw kurierskich, pakowanie paczek oraz formowanie zestawów paletowych, prace porządkowe.

Termin:  od zaraz –  do końca stycznia 2019. W przypadku utrzymania się koniunktury,  możliwa jest kontynuacja współpracy

Godziny pracy: 8.00 – 14.00 bez sobót i niedziel

Wynagrodzenie 15.00 zł/h netto z możliwością zwiększenia dochodów  na pracach akordowych do ok 25 zł/h netto.

Miejsce pracy: Firma PHU Lewandowski   Niedary; ul Wesoła 35

Informacje tel. 606 600 824


 

Jeśli i Ty poszukujesz pracowników albo szukasz pracy w Niedarach – skorzystaj z możliwości !

Przyślij swoje ogłoszenie opublikujemy bezpłatnie.

Wspierajmy lokalne inicjatywy i lokalny rynek pracy.

1 Komentarz

  • Jurek z Wesołej pisze:

    Serdecznie dziękuję za liczny odzew na powyższe ogłoszenie, które staje się niniejszym nieaktualne. Na najbliższe miesiące wytężonych prac i udział w kilku nowych projektach nasz Team Euroedukacja został już skompletowany. Wszystkim zgłaszającym się życzę odnalezienia satysfakcjonujących zajęć, jeśli nie w Niedarach to w ich najbliższej okolicy.
    /-/ Jurek z Wesołej

Leave a Comment