Rekordowy bonus od wyszukiwarki Google !

Szacuje się,  iż w Polsce funkcjonuje blisko  3 000  typowo  wiejskich  stron internetowych. Na   – bardzo ogólne –  hasło  “strona internetowa wsi”; wpisane w okienku –  wyszukiwarka  Google –  oferuje do przejrzenia listę   ok  15 700 000 haseł linków.  Słownie ponad piętnaście milionów !  Wiadomo, iż marzeniem wszystkich  administratorów stron jest znalezienie się w tym wirtualnym  rankingu możliwie jak najwyżej, w pierwszym milionie, pierwszej setce, dziesiątce, pierwszej trójce…..

 Wczoraj,  moje marzenie, które jest jednocześnie najwyższą  formą wirtualnego komplementu wobec wszystkich tych którzy razem ze mną  uczestniczą w budowaniu wirtualnej e-kroniki Niedar –  zostało spełnione w 100%

 Akurat plus minus w rocznicę złożenia akcesu do Konkursu na najlepszą wiejską  stronę internetową,  wyszukiwarka Google  udzieliła nam prawdziwie  Mistrzowskiego bonusa umieszczając w wynikach wyszukiwania stronę niedary.pl na samym szczycie  rankingu  wyników wyszukiwani. Oto zrzut ekranowy z wczorajszych wyników wyszukiwania:

 

Strona niedary.pl  ma tym samym swój udział w globalnej promocji tak gminy Zawonia jak i Dolnego Śląska …i  jest już nie tylko wartością samą  w sobie ale zaczyna nabierać wymiernej  wartości finansowej. Linki umieszczane na stronach najwyżej wypozycjonowanych mają bowiem  najwyższą   wartość reklamową   – taka sugestia dla potencjalnych  sponsorów 😊

1 Komentarz

 • Agnieszka Wersta pisze:

  😀 Serdecznie gratuluję Wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do niewątpliwie największego sukcesu internetowego w naszej Gminie!!!!!
  Państwa zaangażowanie w promocję strony, czyli Niedar, a tym samym gminy Zawonia, Dolnego Śląska i w sumie naszego kraju poza jego granicami, jest właśnie wyrażone tą wielkością 15 milionów 700 000 tys.i naprawdę jest godne podziwu !
  Bardzo Państwu dziękuję, gratuluję i cieszę się razem z Wami tym sukcesem 🙂

  Pozdrawiam
  Agnieszka Wersta

  ps. Mam nadzieję, że lokalizacja odnośnika ze strony gminy chociaż troszeczkę pomogła w pokonaniu 15 700 000 stron 😉

Leave a Comment