Mistrzyni Puzzlomanii – Nagrodzona !

Jednym z punktów programu V/tej EkoSeniorady było wyłonienie Mistrza/Mistrzyni w układaniu naszych niedariańskich puzzli. Z kronikarskiego obowiązku wspomnę iż Niedarianie uczestniczyli w tej zabawie zdalnie albowiem pomysł wytworzenia specjalnych niedariańskich puzzli był naszym swojego rodzaju  antidotum na czas pandemii, której rygory sprawiły iż nie mogliśmy się wtedy spotykać na świetlicy. W tamtym okresie ze sportowej przekory, wyłoniliśmy i nagrodziliśmy zdobywczynię /tradycyjnie uznawanego za najbardziej pechowe/ IV miejsca, która okazała się Ania W. z Głównej.

Puzzle 5/lecia – Zwycięzcy ! Wyniki ! Wyróżnienia ! Nagrody!

 

 

Wyłoniliśmy wtedy najstarszych i najmłodszych uczestników Mistrzostw, Mistrzów poszczególnych ulic. Rozgrywkom nie tylko patronowała ale wzięła w nich udział Wójt Gminy Zawonia: Agnieszka Wersta !

Wówczas też poznaliśmy Mistrzynię zdalną, w układaniu puzzli niedariańskich .  Okazała się nią Weronika z Suchej z czasem zadeklarowanym 7 minut i 6 sekund !  Na tamten czas, był to wynik nieoficjalny. Zgodnie z przyjętym regulaminem rozgrywki, Zwyciężczyni miała swój wynik potwierdzić podczas publicznego układania puzzli. Okazja ku temu trafiła się podczas inauguracji Seniorady. Weronika przystąpiła do zabawy ze stoickim spokojem:

Nad prawidłowym przebiegem układania czuwała Ewa z Zawońskicj, która także mierzyła czas. Bardzo szybko okazało się iż Weronika nie tylko potwierdziła swój rewelacyjny wynik  ale spektakularnie  pobiła czas układania – stając się niekwestionowaną Rekordzistką Niedar w tej konkurencji z wynikiem na dziś:4 minuty i 50 sekund !!!

Nagrodę stanowiły – ufundowane z budżetu Sołeckiego unikalne  puzzle formatu A3  /które też powstały w Niedarach !/ przedstawiające .  Poczet Książąt i Królów Polskich na tłach dynastycznycyh.

Okolicznościowe życzenia oraz nagrodę Rekordzistce wręczyła: Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta:

My dołączamy się do życzeń wraz z zapowiedzią kontynuacji tej unikalnej zabawy, ikonograficznie   nawiązującej do szeregu przejawów naszej niedariańskiej aktywności.

Kolejne relacje z V/tej Niedariańskiej EkoSeniorady w przygotowaniu.

Dodaj komentarz