Rusza Niedariańska Liga Tenisa Stołowego 2019.

Dwoi się i troi Przewodniczący Rady Soleckiej Grzegorz Osyra –  widać iż praca społeczna na rzecz Niedar to jego żywioł rzec by …  Windows. Od Mikołaja przez sprawnego i jakże skutecznego menagera dziecięcego uśmiechu, dziś płynnie przechodzi do reaktywacji Niedariańskiej Ligi Tenisa stołowego w jej kolejnym wydaniu z rocznikiem 2019 w tle.

Grzegorz nie zaniedbuje więc funkcji Prezesa LZS Niedary którą to misję równolegle i jakże skutecznie wypełnia od ….kiedy pamiętam.

Jakby tego było mało nadmienić należy iż Prezes Grzegorz Osyra  jest nie tylko organizatorem Ligi ale także czynnym zawodnikiem z wielkimi szansami  na podium nawet to najwyższe ! Trzymam kciuki za Grzegorza  bowiem poprzedni Turniej 2017, który wspólnie a przy wydatnej pomocy ówczesnej  Sołtys Agaty Woloszczuk,  organizowaliśmy,  okazał się ogromnym sukcesem – frekwencyjnym  a jego  wartości o charakterze integracyjnym w naszej społeczności okazały się nie do przecenienia:

Finał ligi przypomnę /patrz Kategoria Sport podkategoria Tenis Stołowy w prawym menu strony/  celebrowaliśmy wspólną konsumpcją tortu z logo Niedar:

Ad Rem.

Zapisy wszystkich chętnych / w tym roku liga będzie się odbywała systemem „każdy z każdym”/ bezpośrednio u Grzegorza – telefonicznie.

Nowość ! Zapis błyskawiczny !

Można zapisać się on line,  przez stronę internetową wystarczy w komentarzu do niniejszego wpisu podać swoje imię i nazwę ulicy.

Na zwycięzców czekają okolicznościowe medale i dyplomy !

Jeśli zgłoszą się więcej niż 3 Panie – wystartują one w osobno  wydzielonej lidze żeńskiej !

Liga rusza już na dniach,  więc z deklaracjami udziału należałoby się pośpieszyć aczkolwiek nie podajemy jeszcze terminu  ostatecznego zamknięcia listy  zawodników.

Leave a Comment