Seniorada 2019 – dzielimy budżet.

Listopad będzie między innymi miesiącem Niedariańskiej Seniorady 2019. Przypominam impreza rusza 23 XI /sobota/ godz. 17.00 w świetlicy. Gościem i patronem honorowym będzie Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta, pojawią się także inni znamienici goście …ale po kolei:

Ogólnie rzecz się ma tak, iż  budżet imprezy jest nieco niższy niż ostatnio a ceny na rynku nieco wyższe…ale nasze doświadczenia w tym względzie też są wyższe więc powinno być wszystko jak należy ?

Kwota wydzielona z Funduszu Sołeckiego 2019 wynosi dokładnie: 1500 zł i jak uzgodniliśmy wstępnie z Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Sołtysem Szczepanem Gurbodą, zostanie ona podzielona na trzy osobne wolumeny:

  1. Pakiet pamiątkowych giftów otrzyma każdy uczestnik imprezy !
  2. Pakiet nagród konkursowych. Z nagrodami opuszczą świetlice zwycięzcy quizów i konkursów ….  a będzie ich co najmniej cztery !
  3. Pakiet konsumpcyjny czyli kawa, herbata, zimne napoje, ciastka i oczywiście bohater Senioralnej kawiarenki czyli  słodki Tort z logo Niedar !Konkretne budżety poszczególnych wolumenów,  ustalimy już na roboczo w ramach Komitetu Organizacyjnego. Wkrótce kolejne informacje.

Dodaj komentarz