Seniorada 2019, kolorowy rekord flagowy !

Organizatorzy a więc i uczestnicy Seniorady 2019 ustanowili wspólnie świetlicowy flagowo – chorągiewkowy, rekord naszej wsi… a kto wie czy nie Gminy ?

Ten mieniący się wieloma kolorami i symbolami wynik który niniejszym trafi do naszej NKR czyli Niedariańskiej Księgi Rekordów zawdzięczmy flagom i chorągiewkom, które podczas imprezy pełniły różne role:

 35 motywów flagi Niedar na pamiątkowych kubkach które trafiły do rąk wszystkich uczestników Seniorady.

75 chorągiewek – miniatur flagi Niedar, które stanowiły uzupełnienie pamiątkowego zestawu podarunkowego i jednocześnie scenografię sali:

2 duże naturalnych rozmiarów flagi Niedar / jedna na zewnątrz – chorągiew która witała uczestników Seniorady a druga wewnątrz, która stanowiła konkursową nagrodę do której jeszcze wrócimy.

50 chorągiewek Niedar – wydruków występujących w roli „żywych” punktów przydzielanych przez konkursowe Jury:

47 dyplomatycznych miniatur barw narodowych krajów znajdujących się w aktualnym turystycznym dorobku logo Niedar symbolizujących wykonanie przez Amabasadorów akcji Logo Niedar podróżuje – 50 fotek logo Niedar na terenie 50 ciu różnych krajów i terytoriów na obszarze czterech kontynentów !

Wyjaśniam w tym miejscu iż producent nie dysponował brakującymi do pełni szczęścia mini flagami dyplomatycznymi: Jerozolimy, Kosowa oraz Hongkongu – stąd na sali było ich  faktycznie 47 a nie 50.  

Razem zatem Senioradzie 2019 towarzyszyło 211 sztuk flag i chorągiewek !!!

 Przy okazji należy pochwalić tych:

 którzy przy frontem wszystkich niedariańskich Seniorów:

 odważnie stanęli w szranki flagowego konkursu, licytując się całkiem sporą  znajomością barw narodowych tak wielu różnych Państw.

Dodaj komentarz