Siedmiu Wspaniałych.

Dzisiaj zmieniamy nieco tonację, wracając  do czasów kiedy otaczająca nas rzeczywistość, choć nie była tak kolorowa, to cechował ją z pewnością większy spokój i przewidywalność.  Do Seniorady 2019  co prawda mamy jeszcze sporo czasu, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby co jakiś czas pojawiał się na naszej stronie temat który na pewno podczas Seniorady wróci, ale już w konkursowym już wydaniu.

Oto nie publikowane zdjęcie na tle zakładowego autobusu:

Rozpoznanie marki pojazdu, osobom ze średniego pokolenia może przysporzyć już niejaki problem, ale miejsce jego postoju czy okazja spotkania Panów pozostaje póki co w mrokach wspomnień.

Strzelam – może nieco przekornie i nomen omen z okazji 7/mego lutego; Panów do wykonania fotki zainspirował ten film z którego muzyka stała się światowym klasykiem nie tylko szlagierów muzyki filmowej 🙂 – kliknij w strzałkę i włącz głośniki:

…a kto rozpozna najwięcej postaci z fotki ? Może ktoś zgadnie czyje teczki leżą oparte o koła autobusu…a może ktoś wie kto wykonał te oryginalne ujęcie…?

Wszelkie impresje na temat autobusowej fotki, wspominki – z jakiej okazji zebrali się Panowie ? … no właśnie dlaczego tylko Panowie…..  ?  prosimy zgłaszać na niedary@wp.pl lub  do Przewodniczącego Rady Sołeckiej Grzegorza Osyry.

Fotkę wyszperał  w domowych archiwach Jan z Głównej, któremu dzięki za  możliwość jej umieszczenia w Kronice Niedar.

Leave a Comment