Skrzyneczka edukacyjna – nowa jakość w naszej świetlicy

Od lat zaangażowany w życie społeczności wsi Niedary, Grzegorz Osyra, oraz opiekun świetlicy,  Urszula Świdzińska,  niniejszym składają podziękowania Pani Ewie Czarko-Wasiutycz  oraz Firmie PHU LEWANDOWSKI  za  przekazanie na rzecz naszej świetlicy Skrzyneczki edukacyjnej z zestawem podkładek dydaktycznych do nauczania  różnych przedmiotów Szkolnych,  oraz  zestawu kolęd polskich i  mapki  krajów niemieckojęzycznych. Od wczoraj w/w pomoce dydaktyczne  stały  się dobrem ogólnodostępnym z którego mogą  korzystać  wszyscy Mieszkańcy Niedar:

MINOLTA DIGITAL CAMERA

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy w imieniu własnym oraz   społeczności wsi  Niedary.

Jeden komentarz

  • Ewa ze Spacerowej pisze:

    Cała przyjemność po naszej stronie. Niech te piękne podkładki służą Wszystkim długo i jak najlepiej. Mam też nadzieję, że będą często w użyciu.

    Byłoby świetnie, gdyby nasz świetlicowy Kącik Edukacyjny rozrósł się trochę z czasem. Może nasi Czytelnicy mają w domach jakieś nie używane już książki, ale jeszcze w całkiem dobrym stanie? Szkoda, żeby tylko stały i kurzyły się na półce. Może ktoś zechce podarować choć jedną lub dwie do wspólnego użytku w świetlicy? Wstępnie przychodzą mi do głowy książki dla dzieci, młodzieżowe, także powieści czy różne podręczniki/poradniki.

    Może ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły w tym względzie?

Dodaj komentarz