Tabliczka mnożenia – w poszukiwaniu nowej formuły dydaktycznej

Tabliczka mnożenia  w nowej formule,

Tabliczka mnożenia do testów! Poszukujemy nauczyciela/ki najchętniej  którejś z okolicznych szkół, który/a  przyjmie od nas do  dydaktycznego testu  /a  docelowo na zawsze do własnego użytku 🙂 / w swojej klasie,  taką  oto ćwiczeniową tabliczkę mnożenia:

Nie są to tradycyjne słupki,  lecz   jednolity dość powszechny w sieci,  diagram tabliczki w jednym bloku – tabeli.   Nie upieramy się przy tej formie prezentacji acz jest ona “poręczna”  formatowo.

Tabliczka mnożenia – magnetyczna nakładka suchościeralna.

Nie  jest to   zwykła plansza dydaktyczna,  ani też nie jest to  sztywna tablica…. lecz elastyczna wydrukowana na specjalnym tworzywie, magnetyczna i zalaminowana,  nakładka suchościeralna,  Można po niej  pisać także  markerami wodnymi, “naklejać” magnetyczne karteczki zaślepki lub posługiwać się np  ręczną maskownicą /vide fotka/.  Najważniejsze jest to iż na czas sprawdzianu można ją  jednym ruchem “nakleić” na każdą tablicę szkolną !
Póki co,  Niedary są obecnie coraz bardziej rozpoznawalnym  i  jedynym miejscem na  mapie pomocy szkolnych, gdzie seryjnie  produkowane są podobne  nakładki z tzw. pełną  ramą magnetyczną.   Znajdują się na nich  gotowe  kratki, trójlinie, kartezjański układ współrzędnych czy pięciolinie i nie tylko….
Nakładki  te  z powodzeniem w swojej codziennej pracy wykorzystują już nie setki a tysiące nauczycieli  w całej Polsce.
tabliczka mnożenia
Szczegóły tego typu produktów dostępne pod linkiem:http://pomocedydaktyczne.info/index.php?main_page=index&cPath=452_878
Nakładka z ramą  magnetyczną doskonale przywiera do wszystkich typów standardowych tablic szkolnych.   Także do  tych najnowszej generacji z dożywotnią gwarancją  – czyli ceramicznych.
Chcielibyśmy wyposażyć pedagogów nauczających w klasach młodszych a zmagających się z tym odwiecznym tematem w jeszcze jedno dodatkowe narzędzie dydaktyczne które ułatwi przebrnięcie przez zagadnienie jakim jest tabliczka mnożenia.
Poszukujemy nauczyciela  entuzjasty, najchętniej z Kocich Gór :-)…. który/a w tym unikalnym  projekcie,  zechce razem z nami stawić pionierskie dydaktyczne kroki.
Zainteresowaną osobę prosimy o kontakt mailem  na adres niedary@wp.pl  z podaniem numeru telefonu. Odezwiemy  się w celu domówienia szczegółów. Może wspólnie stworzymy jakąś nową niedariańską/kociogórską formułę pomocy dydaktycznej ? Może  wzbogacimy  ogólnopolski  arsenał środków z napisem Tabliczka mnożenia – antidotum 🙂

1 Komentarz

Leave a Comment