Telefony alarmowe – wszystkie …te ważne i ważniejsze

Wpis Ewy o telefonach alarmowych w sprawach zwierząt potrzebujących naszej pomocy – zresztą kolejny –  przypomniał mi o dość  sporej zaległości formalnej jaką mamy na naszej  stronie a jest nią  brak, takiego miejsca w którym tworzona by była na bieżąco podręczna lista najważniejszych telefonów ….

Ewa wywołała temat  i jest osobą  która z pewnością nie tylko  najbardziej skrupulatnie zbierze niezbędne dane do  uzupełnienia listy  ale poszczególne telefony oznaczy odpowiednimi do ich  rangi i znaczenia   ikonkami.

Oczywiście zachęcam wszystkich do współtworzenia listy – jej uzupełniania itp. W tym celu otworzyłem  nową osobną stronę Telefony alarmowe na której w formie wstępnej zajawki umieściłem kilka telefonów moim zdaniem dość istotnych….

Serdecznie zapraszam do zgłaszania propozycji uzupełnienia listy, którą dysponować powinniśmy ale obyśmy z niej nie musieli nigdy korzystać.

telefonalarm

Jurek z Wesołej

 

 

1 Komentarz

  • Ewa ze Spacerowej pisze:

    Czemu nie?! Na pewno warto zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne, lokalne kontakty i telefony.

    Zajmę się tym, jak tylko uporam się z pracami na rzecz najbliższego Rajdu Szlakiem Kurhanów. Od dawna wisi mi do zrobienia mapka Szlaku (do powieszenia na budynku świetlicy) i folder z dokładnym opisem naszych, niedariańskich kurhanów.

    Czekało to, bo były do zrobienia poczty, tabliczki, dyplomy i inne różności. A czasu do rajdu jest coraz mniej. Także najpierw sprawy zaległe, potem wszelkie następne w kolejce. 🙂

Leave a Comment