To będą magiczne Święta….

Tyle tematów czeka w kolejce na opracowanie i publikację na naszej stronie – jak nigdy wcześniej do tej pory…. a tu w tym wyjątkowo gorącym  przedświąteczny okresie,  nawet w weekend trudno o chwilę wolnego….

Kolejka do naszego sklepu  ustawiła się taka, że gdyby wirtualnych klientów zamienić na osoby fizyczne to zajęliby pół Wesołej, następnie ogonek zawinąłby się za sklepem  w stronę Głównej  a koniec kolejki …byłby gdzieś przy świetlicy… a wszyscy chcą być obsłużeni – wiadomo –  za nim  jeszcze pierwsza wigilijna gwiazdka pojawi się na niebie….

Wcześniej pisałem iż naszym hitem sprzedażowym pośród podchoinkowych prezentów jest Mały Chemik  w jego kilku odmianach różniących się możliwością wykonania różnej ilości doświadczeń:

Mały_chemik

Od kilku dni “Małego Chemika”  zdetronizowała  magia i iluzja….. czyli zestaw Mały Magik, który okazuje się iż nie jest wcale taki mały i pośród masy iluzjonistycznych rekwizytów,  dodatkowo zawiera /to nowość / płytę DVD !/…

5833998332

Nie da się wykluczyć wpływu na zainteresowanie sztukami magiczny jaki wywarła postać   Harrego  Potera….a może rodzice oczekują iż ich pociechy tak zaczarują  zaczarują  świat, że na święta  sypnie  nam nieco śnieżnego puchu 🙂

Z pozdrowieniami Jurek z Wesołej 🙂

 

 

 

Leave a Comment