W najbliższą środę 25/go stycznia, Klub Seniora, Zaprasza !!!

Godz. 17.15 POWITANIE i prowadzenie spotkania  – Przewodnicząca  Tymczasowego Zarządu NKS/u Danuta Stańczyk:

W programie m.in.

1.CO ZROBIŁ DO TEJ PORY ZARZĄD TYMCZASOWY NKS/u:

Pisma, wystąpienia inicjatywy, propozycje… Referuje: Grzegorz Idzikowski

 2.NIEDARIAŃSKIE STORCZYKI – Nowe nominacje ! W kategoriach:

– 15 letnia  działalność społeczna na rzecz mieszkańców wsi Niedary: Grzegorz z Głównej

Kreatywna 7/mio letnia  działalność na rzecz wsi Niedary Ewa ze Spacerowej

Nominacje zgłasza: Jerzy Lewandowski

3.NA DEPTAKU W CIECHOCINKU –  Tytułem wprowadzenia obalamy jodowy mit Bałtyku… a następnie zapraszamy na spacer pod  najbardziej  znane tężnie i mniej znane zabytki Ciechocinka,   połączony z degustacją wody „Krystynka”  z Ciechocinka o  zawartości składników stałych 3416,58 mg/l !!! Wspaniała okazja by dopytać o zawsze budzące życzliwe emocje, ciechocińskie tajemnice i emocje z nimi związane. Naszymi  Przewodnikami  –  będą  Mirka Grzegorz z Różanej

4.NASTĘPNIE POLECI –  NIEDARIAŃSKI TABORECIK – Są  proste ćwiczenia  których  nie wykona mężczyzna a po kilku próbach  bez problemu wykona ….  je  niejedna  … Niedariańska Seniorka ! Do  Sprawnościowego   challengu  serdecznie namawiamy i  zapraszamy:  Prezesa LZS Niedary Grzegorza Osyrę. Ćwiczenie  pokazowo wykonają: Sekretarz NKS/u Jerzy Lewandowski /zaprezentuje że ćwiczenia nie da się wykonać /. oraz   Przewodnicząca NKS/u Danuta Stańczyk /pokaże wzorcowe wykonanie ćwiczenia z tytułowym niedariańskim  taboretem:

5.BŁYSKAWICZNY KURS równie BŁYSKAWICZNEGO PISANIA SMS/ów. Po sobotnim szkoleniu na ul. Wesołej. Swoje umiejętności zaprezentują   Jan z Przyjaznej  i Czesław  z Różanej. … i będą służyć swoimi umiejętnościami.

6.WYJAZD DO ZAMKU TOPACZ –  Informacje na temat planowanej  wycieczki. Prezentacje, atrakcje i   zapisy. Wyjazd z Niedar opłacony. Tu ukłony w stronę GOPS/u 🙂  Oczywiście zabieramy ze sobą  logo Niedar.  Tym razem  w  bardzo nietypowym formacie – autobusowym ! Temat /nie autobus/ prowadzi: Danuta Stańczyk. 

7.INTEGRACYJNY BAL SENIORA –  Zapraszamy wszystkich chętnych ! Tu kolejny nasz  ukłon w stronę  Władz Gminy i GOPS/u.:-) Testujemy  pierwsze propozycje punktów  programu integracyjnego  na Bal w  Czeszowie. Prowadzenie Jerzy Lewandowski.

8.KRAOKE INACZEJ. Zapoznanie się z możliwościami…   gry  w Karaoke. Nie mylić z tradycyjnym publicznym  śpiewaniem karaoke.  Występ prapremierowy ukazujący możliwości  gry – multimedialnego  programu w wykonaniu: Duetu Alicja czyli  nasz Skarb i NIK w jednym oraz Jurek z Wesołej Po pokazie trawestując słowa znanej piosenki: … spróbować każdy może.

9.NIEDARIAŃSKA ZAGINANKA,  gra w jaką jeszcze nigdy  nie graliście ! Poćwiczymy, spróbujemy aby się przygotować na 8 lutego, kiedy to Niedariańska zaginanka   otworzy nam wrota do  specjalnego  SKARBCZYKA proponowanego przez  BASIĘ  z Wesołej

10.GRAMY W NIEDARIAŃSKIE KALAMBURY: Do odgadnięcia m.in. łatwe hasło : postać z Niedar i trudne hasło: mapa – oczywiście z Niedarami związana.

Przekaż dalej iż na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby w wieku Senioralnym mieszkające na terenie ….  Gminy Zawonia. !

Debiutanci  otrzymają pamiątkowe  klubowe przypinki !

Dodaj komentarz