Wesoły mail…. do mieszkańców ulicy Wesołej od …. wesołego Patrona

Im bliżej weekendu tym coraz weselej,  bo oto do naszej skrzynki mailowej wpadł  urokliwie  wesoły mail, który zapraszam –  przeczytajmy,  w całości  i w oryginale: 


 

Witam 🙂  wesoło!

Od jakiegoś czasu zbieram zdjęcia tabliczek z nazwą ulica Wesoła. Takie specyficzne hobby odnoszące się do mojego… nazwiska. Nazywam się bowiem Andrzej Wesół – stąd prosta droga logicznego wnioskowania (którą zastosował kiedyś mój dawny szef), że takowe ulice mogę uznać za… własne 🙂 (w j. polskim można odmieniać nazwiska, więc… mianownik kto? co?: Wesół, dopełniacz kogo? czego? [ulica] Wesoła  🙂

wesole tabliczki

Stworzyłem więc profil na FB https://www.facebook.com/UlicaWesola/ . A na nim umieściłem m.in. znalezione kiedyś info o propozycji ulicy wesołej w Niedarach (jeden ze starszych albumów). Teraz niechcący zobaczyłem, że temat już ruszył i… są nawet rozprowadzane tabliczki z nazwa ulicy i numerami.

Stąd moja serdeczna prośba – czy dałoby się przy jakiejś okazji uzyskać zdjęcia tabliczki (tabliczek – jeśli są różne) z nazwą ulicy umieszczonej w terenie i „z bliska” oraz tabliczek z numerami domów (lokali). Uzupełniłyby moja kolekcję, której część przesyłam w załączniku…

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i oczywiście wesoło pozdrawiam

Andrzej J Wesół

wesolaulica@gmail.com

www.facebook.com/UlicaWesola

wesole numery


 

W pierwszym odruchu wysłałem Andrzejowi  naszą  tabliczkę z numerem 35  i serdecznie namawiam mieszkańców Wesołej  oraz tych którzy fotografują aby pomóc w powiększaniu tej jakże pozytywnie zakręconej kolekcji. Jest u nas kilka  tabliczek  z numerami których brakuje  w tej uśmiechniętej kolekcji.

a swoją drogą do tematu jeszcze wrócimy w osobnym wpisie.

Jurek z Wesołej

 


 

Dodaj komentarz